Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:44

بازدید دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان با همراهی فرماندار بندرعباس از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بازدید دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان با همراهی فرماندار بندرعباس از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بازدید فرماندار از سد شمیل و نیان و روستاهای حسنلنگی پایین و بالا و روستای سرزه شمیل و نیان بازدید فرماندار از سد شمیل و نیان و روستاهای حسنلنگی پایین و بالا و روستای سرزه شمیل و نیان بازدید فرماندار از سد شمیل و نیان و روستاهای حسنلنگی پایین و بالا و روستای سرزه شمیل و نیان بازدید فرماندار از سد شمیل و نیان و روستاهای حسنلنگی پایین و بالا و روستای سرزه شمیل و نیان بازدید فرماندار از سد شمیل و نیان و روستاهای حسنلنگی پایین و بالا و روستای سرزه شمیل و نیان بازدید عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس از بیمارستان بخش بیماران کرونایی بازدید عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس از بیمارستان بخش بیماران کرونایی بازدید عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس از عرضه کنندگان ماهی و میگو به صورت دستفروشی

آدرس سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری ()فرم هاي مميزي ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي شهرستان ()قانون ارتقا سلامت نظام اداري و مقابله با فساد ()دستورالعمل اجرايي مواد 91 و 92 قانون مديريت خدمات كشوري ()براي مشاهده گردش كار فرآیند تفكيك يارانه نقدي خانوار كليك نماييد. ()براي مشاهده فرآيند گردش كار خدمات اجتماعي كليك نماييد. ()براي مشاهده گردش كار فرآیند رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی كليك نماييد. ()
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر ( ع ) و روز جوان. ( متفرقه | )
عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر ( ع ) و روز جوان را گرامیداشت . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در متن این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه ، با بصیرت و ولایت مدار ، الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است و جوانان ایران اسلامی به تاسی از نهضت عاشورا و حضرت علی اکبر (ع) در هشت سال دفاع مقدس آگاهانه در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی ...پیام قدردانی فرماندار شهرستان بندرعباس از همکاری خوب مردم شریف و فهیم شهرستان در اجرای موفق طرح فاصله گذرای اجتماعی با هدف کنترل ویروس کرونا ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس اعلام کرد: مردم شریف شهرستان بندرعباس در کنار مردم استان و کشور نشان دادند که برای تامین سلامت عمومی و قدردانی از تلاش مدافعان سلامت، بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا عمل می کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، عزیزاله کناری فرماندار در این خصوص اظهار داشت: در روز ۱۳ فروردین ۹۹ نیز بر خلاف سنت همیشگی بجای خروج از منزل و سیزده بدر کردن، در خانه ماندن و ...پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران. ( متفرقه | )
عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در متن پیام عزیزاله کناری آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است، روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام ، رهبری داهیانه ی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل ...فرماندار بندرعباس: باید هر چه سریعتر جابجایی مابقی بنکداران و انبارهای مواد غذایی موجود در سطح شهر به مجموعه جدید انجام شود. ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس گفت: کلیه دستگاههای نظارتی و ذی ربط شهرستان بندرعباس با واحد های صنفی فاقد مجور برخورد تا برای اخذ مجوزهای لازم اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی فرماندای شهرستان بندرعباس، جلسه بررسی آخرین وضعیت بنکداران به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید. فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: باید هر چه سریعتر جابجایی مابقی بنکداران و انبارهای ...فرماندار بندرعباس: مغازه های صحرایی و سیار (دستفروشی ها) در سال ۹۹ جمع آوری می شوند. ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس گفت: به کمک مسئولین و مردم تلاش می کنیم سال ۱۳۹۹ پایان فعالیت های غیر مجاز در سطح شهر بندرعباس باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، جلسه ساماندهی دستفروشان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل گردید. فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: با توجه به وضعیت و منظر نازیبا و همچنین تبعات منفی بهداشتی و تهدیداتی که فعالیتهای صنفی ...فرماندار بندرعباس: مردم شهرستان بندرعباس بپاس زحمات کادر پزشکی و با هدف شکست ویروس کرونا امسال سیزده بدر را در خانه هایشان می مانند. ( متفرقه | )
فرماندار شهرستان بندرعباس ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و عدم تردد غیرضرور درون و برون شهری مردم شریف شهرستان بندرعباس با هدف شکست ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: شهروندان بندرعباس به پاس زحمات عزیزان بهداشت و درمان و کمک به شکست ویروس کرونا، امسال سیزده بدر را در خانه هایشان می مانند. نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین بیان کرد: در اجرای طرح فاصله گذرای اجتماعی تمامی ورودی و خروجی های شهرها و روستاهای شهرستان مسدود ...فرماندار بندر عباس : اعطای تسهیلات جهت ساماندهی دستفروشان. ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس گفت: ضرورت دارد عرضه مواد غذایی خصوصا آبزیان بصورت کاملا بهداشتی انجام شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، عزیزاله کناری فرماندار در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا ویروس با اشاره به تهدیدات و شیوع ویروس کرونا و ضرورت عرضه بهداشتی مواد غذایی خصوصا آبزیان اظهار داشت : برنامه ریزی لازم جهت ساماندهی دستفروشان در سال جاری صورت گرفته است و می بایست تمامی دستگاهها در این زمینه ...فرماندار بندرعباس: طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهرستان بندرعباس شروع شد. ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور در این شهرستان نیز از امروز اجرایی شد تا بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، عزیزاله کناری فرماندار در این خصوص اظهار داشت: این طرح با هدف کاهش ارتباط افراد، حذف اجتماعات و کاهش ترددهای غیرضروری برای کنترل شیوع ویروس کرونا اجرا می‌شود. وی در ادامه با اشاره ...
 تعداد اخبار: 1870 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 769
بازدید دیروز: 686
کل بازدیدکنندگان: 2347161
افراد آنلاین: 58فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir