Persian Gulf
امروز ، ساعت 09:17

بازديد نويد احمدي معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري شهرستان بندرعباس به همراه احمد مرادي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي از بخش فين بازديد نويد احمدي معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري شهرستان بندرعباس به همراه احمد مرادي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي از بخش فين بازديد نويد احمدي معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري شهرستان بندرعباس به همراه احمد مرادي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي از بخش فين حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در افتتاحيه كارگاه ساخت درب هاي حرمين عسكرين (ع) در بندرعباس حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در افتتاحيه كارگاه ساخت درب هاي حرمين عسكرين (ع) در بندرعباس جلسه بررسي مشكلات مسكن مهر به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه بررسي مشكلات مسكن مهر به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي آموزشگاه هاي آزاد و مراكز دولتي فني و حرفه اي توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي آموزشگاه هاي آزاد و مراكز دولتي فني و حرفه اي توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري شهرستان بندرعباس

فرماندار بندرعباس : مسئولين باتلاش و جديت پروژه های نيمه تمام مسکن مهر را تکمیل كنند. ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه مسكن مهر شهرستان بندرعباس به رياست پويافر در محل فرمانداري تشكيل شد .
فرماندار بندرعباس در جلسه مسكن مهر بيان داشت : با توجه به اعتماد مردم ، از سوي دستگاه های اجرايي بايد نظارت كامل بر اجراي پروژه ها وجود داشته باشدتا پيمانكاران به تعهدات خود عمل نمايند چرا كه تامين حق و حقوق مردم باید در اولويت باشد.
نماينده عالي دولت در شهرستان افزود : در بخش مسكن مهر بايد ...معاون سياسي فرماندار بندرعباس: مبارزه با مواد مخدر و اعتياد در اولويت قرار دارد . ( اجتماعي | )
پیوند مسئولان با مردم در حوزه مبارزه با مواد مخدر یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب ها و بازگشت به اعتیاد است. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري بندرعباس در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر برگزار شد ، اظهار داشت : اعضای شورای مواد مخدر باید در ارائه پیشنهادات و انتقادات و راهکارها ثابت‌قدم بوده و اقدامات مؤثری در این راستا ترتیب دهند. بازخوردهای این ...فرماندار بندرعباس: 580میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمايه اي به شهرستان بندرعباس اختصاص یافت . ( اجتماعي | )
همه مسئولان دستگاهها اجرايي حضور خود را در بين مردم و در روستاهاي شهرستان بيشتر كنند و با سركشي از مناطق در جهت رفع مشكلات تلاش نمايند . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي اداري شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد ، اظهار داشت : 580 میلیارد ریال ازاعتبارتملک دارایی سرمایه ای به این شهرستان اختصاص یافت که این میزان 24درصداز کل اعتبارات استان است. اين مقام مسئول ...معاون سیاسی فرماندار بندرعباس: با تعامل منطقی میان کارفرما و پیمانکار می‌توانیم به دنبال حل مشکل مطالبات كارگران باشیم. ( سياسي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، جلسه کمیسیون کارگری به ریاست علی نیکویی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرعباس در محل سالن كنفرانس پالايشگاه نفت ستاره برگزار شد .
معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در این جلسه با اشاره به اهمیت و نقش کارگران در تحقق اهداف اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی کشور ، اظهار داشت : با توجه به جایگاه و اهمیت نیروی انسانی در جامعه باید مراجع نظارتی تمامی تلاش خود را در جهت صیانت از حقوق کارگران ...فرماندار بندرعباس: ارتقای فرهنگ ترافیک درشهربندرعباس ضروری است. ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي ترافيك شهرستان به رياست احمد پویافر در محل فرمانداري بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در اين جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فضایل این ماه با برکت بیان داشت : اقدامات فرهنگی در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک در شهرستان ضروری است و همه باید تلاش کنیم تا مشكلات  و معظلات  ترافیک مرتفع گردد .
رئیس شورای ترافیک ...پيام تسليت فرماندار بندرعباس به مناسبت شهادت دوتن از محيط بانان منطقه حفاظت شده گنو ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر طي پيامي شهادت محيط بانان شجاع و فداكار محيط زيست هرمزگان شهيد محمد دهقاني و شهيد پرويز هرمزي كه در راه انجام وظيفه و درگيري با شكارچيان متخلف غير مجاز جان خود را نثار كردند را به خانواده محترمشان ، همكاران گرامي و مردم شريف بندرعباس تسليت عرض نمود.
در متن پيام آمده:
محيط باني يكي از مشاغل سخت و طاقت فرساست. نقاط كوهستاني بيشتر از نقاط هموار كار را براي ...پیام احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در خصوص هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر ( سياسي | )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر طي پيامي فرارسیدن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر را گرامي داشت .
در متن پيام آمده :
مصرف مواد مخدر و اعتیاد یکی از مشكلات کشور محسوب می شود و این مساله تهدید کننده فکرو جسم جوانان ونوجوانان ما که آینده داران و وارثان اصلی کشور هستند می باشد نوجوانان و جوانان به واسطه حس پویای، جست وجوگري  و کنجکاو ي خود آسیب پذیری زیادتری دارند.آنان به دلیل عدم شناخت ...
فرماندار بندرعباس : گراميداشت ياد شهداي 12 تيرماه ياد آورند جنايت آمريكاست ( سياسي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، کمیته گرامیداشت شهدای 12 تیر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فضایل این ماه با برکت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 12تیر بیان داشت  : 12تیرماه هر سال ، مصادف است با سالگرد جنایت شوم حمله به هواپیمای مسافربری ایران ، بر فراز آب های خلیج فارس ...وضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: C°
طلوع آفتاب:
غروب آفتاب:حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°
حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1227 خبر
تصاویر گالری عکس: 710 عکس
بازدید امروز: 181
بازدید دیروز: 1188
کل بازدیدکنندگان: 1329297
افراد آنلاین: 41فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir