Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:04

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر به ریاست احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مسجد امام رضا (ع) واقع در شهرك امام رضا (ع) حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مراسم شهداي هفتم تير و هفته قوه قضائيه بازديد احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس از مدارس در حال ساخت شهر بندرعباس بازديد احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس از مدارس در حال ساخت شهر بندرعباس بازديد احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس از مدارس در حال ساخت شهر بندرعباس بازديد احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس از مدارس در حال ساخت شهر بندرعباس حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مراسم قرائت قرآن كريم در حسينيه امامزاده سيد مظفر بازديد احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس از بوستان انتظار امامزاده سيد مظفر

پیام احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت 12 تير ( سياسي | )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس احمد پویافر در پيامي 12 تير سالروز حمله جنايتكارانه ناو آمريكايي به هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران و شهادت 290 نفر از هموطنان عزيز را گراميداشت و با باز ماندگان اين اقدام ضد بشري ابراز همدردي نمود .
در متن پيام آمده است :
دوازدهم تير ماه سال يكهزار و سيصد و شصت و هفت بي شك روزي  است كه هيچگاه از حافظه تاریخی ملت ایران اسلامي و همه آزادي خواهان عالم به واسطه ...
فرماندار بندرعباس : تمهیدات لازم جهت بر پایی نماز عید سعید فطر انجام شود . ( فرهنگي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه هماهنگی ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن قبولی طاعات و عبادات ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 12 تیر شهرستان بندرعباس اظهار داشت : عید فطر از برکات خداوند عالم و روز بازگشت به اصل فطرت و خویشتن است و باید در جهت هرچه بهتر و باشکوهتر برگزارشدن مراسم این عید بزرگ وگرامی داشتن آن ...
فرماندار بندرعباس : منابع آبی به عنوان مهم ترین عامل توسعه پایدار تلقی می شوند. ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن گرامیداشتن یاد و خاطره شهدای 12 تیر و تبریک هفته قوه قضایه اظهار داشت  : دردین مبین اسلام آب بعنوان یک عطیه الهی برای استفاده عموم و جزء اموال عمومی محسوب می شود و استفاده پایدار از آب ومنابع زیر زمینی مستلزم برداشت محدود و حساب شده از آن می ...بازدید احمد پویافر فرماندار بندرعباس از مدارس در حال ساخت بندرعباس ( عمراني | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار بندرعباس از پروژه های عمرانی آموزش و پروش بندرعباس بازدید به عمل آورد .
فرماندار بندرعباس طی این بازدیداز مدارس در حال ساخت آموزش و پرورش اظهار داشت : با توجه به فصل بازگشايي مدارس يكي از مهمترين وظايف متوليان امر توجه به امر آموزش و پرورش و فراهم نمودن بستر مناسب و احصاي موقعيتها در راستاي رشد و ترقي دانش آموزان مي باشد .
نماینده عالی دولت ...فرماندار بندرعباس : مسئولان گرامیداشت شهدای 12 تیر را با التزام افزون تر تدارک ببینند . ( سياسي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، کمیته گرامیداشت شهدای 12 تیر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فضایل این ماه با برکت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر بیان داشت  : 12تیرماه هر سال ، مصادف است با سالگرد جنایت شرم آور انهدام هواپیمای مسافربری ایران ، بر فراز آب های خلیج ...
فرماندار بندرعباس : سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از جوانان و ورزشکاران است. ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در جمع ورزشکاران باشگاه نایبند شهر بندرعباس حضور يافت .
فرماندار بندرعباس در دیدار با ورزشکاران نایبند ضمن گرامیداشتن ماه مبارک رمضان بیان داشت : ورزش آثار بسيار مثبتي بر روح و جسم افراد دارد كه نتیجه آن سلامتي و شادابی آحاد جامعه در ابعاد مختلف را در بر دارد و لذا تمامي مسئولان بايستي توجه ويژه به امر ورزش و تربيت بدني و نهادينه كردن ...فرماندار بندرعباس: تلاش مسئولین دستگاهها درحوزه تأمین مسکن بیشتر باشد . ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزارشد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : یکی از نیازهای مهم برای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ایجاد یک سیستم کارآمد شهری در تمامی ابعاد بوده که در این میان نقش مسکن به عنوان سرپناه برای هر انسانی در این جوامع می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد .
نماینده عالی ...معاون فرماندار بندرعباس : دولت تدبیر و امید در نظام سلامت ضمن کاهش پرداختی از جیب مردم رویکردی فرهنگی و اجتماعی دارد. ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس به ریاست علی نیکویی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس برگزار شد .
معاون سیاسی فرمانداری بندرعباس در این جلسه بیان داشت : دولت کریمه تدبیر و امید در کنار اجرای طرح بزرگ تحول نظام سلامت ، رویکردی فرهنگی و اجتماعی به ویژه کاهش پرداختی از جیب مردم در حوزه سلامت دارد .
علی نیکویی گفت : برای حفظ سلامت مردم ...وضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: 39 C°
طلوع آفتاب: 5:55 am
غروب آفتاب: 7:42 pm

جمعه

حداقل دما: 29 C°
حداکثر دما: 38 C°


شنبه

حداقل دما: 30 C°
حداکثر دما: 41 C°

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1082 خبر
تصاویر گالری عکس: 699 عکس
بازدید امروز: 322
بازدید دیروز: 395
کل بازدیدکنندگان: 1001415
افراد آنلاین: 17فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir