Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:46


فرماندار بندرعباس : ساماندهی مسافربرهای شخصی جهت ایجاد آرامش و امنیت شهروندان عزیز می باشد . ( اجتماعي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه ساماندهی مسافربرهای شخصی به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس و با حضور رئیس پلیس راهور استان هرمزگان برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : طرح ساماندهي مسافر بران شخصي يكي از طرح هاي مهم خدمات شهری و حمل و نقل مي باشد
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت :  هدف از ساماندهی مسافربرهای شخصی ایجاد امنیت و آرامش جهت مسافران و شهروندان ...
فرماندار بندرعباس : اهمیت جایگاه آمار در برنامه ریزی شهرستان امري مهم است . ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان  به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : اهمیت و جایگاه آمار و اطلاعات در برنامه ریزی و تدوین برنامه های توسعه اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهرستان يك امري بسیار مهم است .
رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرعباس ، اهمیت ثبت وقایع حیاتی در جهت تصمیم گیری و برنامه ریزی ...فرماندار بندرعباس : قانومندی و شفافیت دو ویژگی اصلی انتخابات 94 خواهد بود . ( سياسي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای اداری به ریاست احمد پویافر در محل تالار غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : توافق هسته ای بین ایران و 1+5حقانیت ملت سلحشور ایران اسلامی در مسیری که می پیماید را به جهانیان ثابت کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد : همچنین سازمان ملل با رای اکثریت این توافق را تصویب کرد و امید می رود سایر فرآیندها نیز ...
فرماندار بندرعباس: اردوهای جهادی ظرفیت خوبی برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم است. ( فرهنگي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، مراسم طرح هجرت 3 اردوی سازندگی بسیج دانش آموزی به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : هدف از برگزاری اردوهای طرح هجرت ، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، زدودن محرومیت از مناطق محروم ، نهادینه کردن تفکر بسیجی در جامعه و ایجاد محیط کار سالم و با نشاط برای جوانان عنوان کرد .
نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر ...
بازدید فرماندار بندرعباس از پروژه های عمرانی مدارس مسکن مهر و مدارس شهر بندرعباس ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار بندرعباس  به همراه جمعي از مديران آموزش و پرورش از پروژه های عمرانی مدارس مسکن مهر و مدارس شهر بندرعباس  بازديد به عمل آورد .
فرماندار بندرعباس طی بازدید از پروژه های مدارس اظهار داشت : یکی از مهمترین نهادهای تأثیرگذار در هر منطقه در حوزه تعلیم و تربیت و ایجاد زیرساخت‌های اساسی رشد و بهبود آموزشی می باشد  .
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ...معاون فرماندار بندرعباس:مسئولان زمینه مناسب برای جذب سرمایه گذاران و بخش خصوصی را مهیا نمایند . ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، تشكيل جلسه كميته اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان بندرعباس به رياست نوید احمدی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداري بندرعباس برگزار شد .
معاون فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : مسئولان بايد با  مديريت جهادي ، الگويي مدون  براي تقويت اقتصاد و اشتغال آفريني داشته باشند .
نوید احمدی افزود : با توجه به سیاستهای دولت تدبیر و امید در جهت تقویت بخش خصوصی مسؤلان ...فرماندار بندرعباس : چرخه اقتصادی را با حمایت از تولیدات داخلی تقويت كنيد. ( اجتماعي | )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان بندرعباس به رياست  احمد پويافر برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تبرک به مناسبت پیروزی  افتخار آمیز مذاکرات هسته ای و عید سعید فطر بیان داشت : باید با اراده و عزم جدی ظرفیتی ایجاد گردد که هیچ قاچاقچی احساس امنیت نکند و دستگاههای متولی این امر تلاش خود را در جهت مبارزه با قاچاق در شهرستان بیشتر ...
پيام تبريك احمد پويافر فرماندار بندرعباس به مناسبت عيد سعيد فطر ( اجتماعي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار بندرعباس ، در پيامي حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت.


در متن پیام آمده است : 
                                  ((الهم اهل الكبرياء و العظمه و اهل الجود و الجبروت))
رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان رسید ...
وضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: 41 C°
طلوع آفتاب: 6:05 am
غروب آفتاب: 7:32 pm

جمعه

حداقل دما: 31 C°
حداکثر دما: 40 C°


شنبه

حداقل دما: 32 C°
حداکثر دما: 40 C°


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1096 خبر
تصاویر گالری عکس: 699 عکس
بازدید امروز: 353
بازدید دیروز: 328
کل بازدیدکنندگان: 1017525
افراد آنلاین: 6فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir