Persian Gulf
امروز ، ساعت 01:44

جلسه كميته اشتغال و سرمايه گذاري به رياست نويد احمدي معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري شهرستان بندرعباس حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مراسم تجليل از كارگران به مناسبت روز كارگر حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مراسم تجليل از كارگران به مناسبت روز كارگر افتتاح آزمايشگاه آموزشي فناوري نانو توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح آزمايشگاه آموزشي فناوري نانو توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح آزمايشگاه آموزشي فناوري نانو توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح آزمايشگاه آموزشي فناوري نانو توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس افتتاح آزمايشگاه آموزشي فناوري نانو توسط احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه اعضا خانه كارگر با احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه با اعضاي شوراي شهر بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس

پيام تبريك فرماندار بندرعباس به مناسبت روز معلم ( فرهنگي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس احمد پویافر فرماندار بندرعباس در پيامي روز معلم را گراميداشت . در متن پيام آمده است : تعلیم و تعلم از موارد بسیار مهمی است که در آموزه های دین مبين اسلام مورد توجه فراوان قرار گرفته است و همه معصومین(ع) و بزرگان دین بر اهمیت آن تأكید ورزیده اند.در اندیشه ناب و اصیل اسلامی، معلمان و اساتید به عنوان سرمایه های عظیم اجتماعی، با تلاشی دلسوزانه ، خالصانه و سرشار ...فرماندار بندرعباس : اعضاي شورا منتخبين مردم هستند و بايد حضور موثري داشته باشند . ( اجتماعي | )
شوراها به عنوان منتخبين مردم ، نقشی تعیین کننده در ارتباطات اجتماعی دارند و تعامل مناسب آنها با مدیران اجرایی باعث تقویت نقش مردم در سرنوشت اجتماعی خود و پیگیری مناسب مطالبات آنها خواهد بود . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در جلسه با اعضاء شوراي شهر بندرعباس ضمن عرض تبريك به مناسبت روز شورا و روز ملي خليج فارس اظهار داشت : شوراها به عنوان نمایندگان مردم ، نقشی تعیین ...پيام فرماندار بندرعباس به مناسبت روز ملي خليج فارس ( سياسي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس در پيامي روز ملي خليج فارس را گراميداشت . در متن پيام آمده است : دهم ارديبهشت ماه روز ملي خليج فارس يادآور از خودگذشتگي هاي ملت سرافراز ايران و سندي ماندگار و نماد روشني از هويت پرشكوه و تاريخ افتخار آميز ملت بزرگ ايران است . خلیج فارس نمادی از عشق و علاقه قلبی ایرانیان به آب و خاک این سرزمین است و در این مسیر دو طرفه عشق قطعاً ...پيام فرماندار بندرعباس به مناسبت روز شورا ( اجتماعي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس ، در پيامي روز شوراها را گراميداشت . در متن پيام آمده است : سپاس و ثناي بي حد بر خالقي كه به لطف خود امر شوراها و مشورت را بعنوان كلام وحي در بزرگترين و با عظمت ترين كتاب عالم يعني قرآن بنا نهاد . انقلاب اسلامي با رهبري حضرت امام (ره ) نيز به تاسي از قرآن ، شوراها را يكي از پايه هاي اصلي تحقق انقلاب دانسته و مشاركت مردم را پشتوانه ...فرماندار بندرعباس: کارگران نقش موثري را در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند . ( اجتماعي | )
یکی از راههای موفقیت و توسعه کارآفرینی ، داشتن روحیه جمعي است. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در ديدار با اعضاء خانه كارگر اظهار داشت : باتوجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي مدظله العالي تحت عنوان اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل و خط مشي دولت تدبير و اميد ، همگي بايد در جهت ایجاد اشتغال مولد در سطح شهرستان تلاش نمايم . نماينده ...معاون سياسي فرماندار بندرعباس: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی است. ( اجتماعي | )
برای ثبت وقایع حیاتی باید فرهنگ‌سازی شده و لزوم مبادرت به این امر آن هم در کوتاه‌ترین زمان باید برای عموم مردم تبیین شود . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرماندار بندرعباس در جلسه ثبت وقایع حیاتی عنوان داشت : با عنایت به اقدامات خوبی که تاکنون در راستای ثبت بهنگام وقایع حیاتی در مهلت قانونی صورت پذیرفته مسئولان شهرستان باید توجه ویژه و بیشتری به این مقوله داشته ...فرمانداربندرعباس :پاک نگهداشتن زمین از وظایف همگانی جامعه محسوب می شود. ( اجتماعي | )
حفظ محیط زیست و پاک نگهداشتن زمین از وظایف همگانی و تمام نهادهای جامعه محسوب می شود. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر در روز جهانی زمین پاک بيان داشت : برگزاری مراسم روز زمین پاک کار ارزشمند و شایسته ای است و بايد شروع مناسبی در این راستا باشد. فرماندار بندرعباس اظهار داشت : بایستی راهکارهایی اندیشیده شود که از این پس تمامی مناطق گردشگری شهرستان از پاکیزگی مطلوب برخوردار شوند و به طور ...فرماندار بندرعباس : اعتکاف راهي براي نزديک شدن به خداوند است . ( فرهنگي | )
اعتکاف از سنتهای پیامبر اکرم(ص) است که به برکت نطام مقدس جمهوری اسلامی همه ساله در ایام‌البیض ماه رجب برگزار می‌شود . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر در جمع شركت كننده هاي مراسم اعتكاف حضور يافت و افزود : توفيق بسيار بزرگي نصيب شما جوانان شده است كه در ماه رجب به راز و نياز با خداوند بزرگ بپردازيد كه اين توفيق همواره نصيب بندگان خاص خداوند مي شود. نماينده عالي دولت در شهرستان اظهار داشت ...وضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: C°
طلوع آفتاب:
غروب آفتاب:حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°
حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1207 خبر
تصاویر گالری عکس: 710 عکس
بازدید امروز: 96
بازدید دیروز: 1086
کل بازدیدکنندگان: 1269750
افراد آنلاین: 70فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir