Persian Gulf
امروز ، ساعت 12:25

حضور احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس در مراسم سالروز آزاد سازي خرمشهر حضور احمدپويافر فرماندار شهرستان بندرعباس،معاون برنامه ريزي و عمراني و بخشدار مركزي در مسجد روستاي فورخورج سياهو بازديد احمدپويافر فرماندار شهرستان بندرعباس،معاون برنامه ريزي و عمراني و بخشدار مركزي از محل آتش سوزي در روستاي فورخورج سياهو بازديد احمدپويافر فرماندار شهرستان بندرعباس،معاون برنامه ريزي و عمراني و بخشدار مركزي از محل آتش سوزي در روستاي فورخورج سياهو بازديد احمدپويافر فرماندار شهرستان بندرعباس،معاون برنامه ريزي و عمراني و بخشدار مركزي از محل آتش سوزي در روستاي فورخورج سياهو جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان بندرعباس به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري بندرعباس جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان بندرعباس به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري بندرعباس جلسه شوراي اداري به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه شوراي اداري به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس جلسه شوراي آرد و نان به رياست احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس

فرماندار بندرعباس: مسئولان در جهت عمران و آباداني و رونق اقتصادي تلاش نمايند. ( اجتماعي | )
مسئولان بايد با رصد و احصاء مشكلات در جهت رضايتمندي شهروندان و خدمات رساني بهتر به آنان اقدامات لازم را به عمل آورند . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در جلسه شوراي اداري اظهار داشت : دستگاه هاي اجرايي شهرستان در سال جاري بايد به امور و كارهاي بيشتري بپردازند كه موجب افزايش رفاه و خدمات رساني به مردم شود. فرماندار بندرعباس اظهار داشت : با تلاش ، همت و همدلي مسئولان ...فرماندار بندرعباس : برخورد شديد با وارد كنندگان آرد و نان غير مجاز خواهد شد . ( اجتماعي | )
با بازرسي هاي منظم از مرحله توليد تا مرحله توزيع و آموزش نانوايان مي توان نان مرغوب به مردم ارائه داد. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر در جلسه شوراي آرد و نان بيان داشت : همه ما بايد با يك مديريت برنامه محور حركت كنيم و با نگاه همه جانبه و هم انديشي و همدلي ميتوانيم كارها را ساماندهي و شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم. نماينده عالي دولت در شهرستان بندرعباس ضمن تاکید ...معاون سياسي فرماندار بندرعباس : اعتياد به مواد مخدر از مهمترين معضلات اجتماعي است . ( اجتماعي | )
مسئولان ذيربط تلاش خود را بكار گيرند تا از طريق پيشگيري اين معضل خانمان سوز كه منشاء آسيب هاي اجتماعي مي باشد ريشه كن شود . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ، اظهار داشت : اعتياد به مواد مخدر یکی از مهمترین معضلات اجتماعی که عوارض ناشی از آن را به عنوان تهديدي جدی برای جامعه محسوب شده و موجب رکود اجتماعی در زمینه های مختلف ...فرماندار بندرعباس : هماهنگي مديريت شهري و شورا باعث ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مي شود . ( اجتماعي | )
مديران بايد با بازديدهاي مستمر و برنامه ريزي مدون در صدد رفع معضلات و مشكلات شهري با ارائه خدمات عمومي مناسب براي مردم ، تلاش كنند . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در جلسه هماهنگي برنامه ريزي شهري و بررسي مسائل عمراني شهر بندرعباس كه با حضور عباس اميني زاده شهردار بندرعباس ، بيان داشت : ارائه خدمات شهري ، عمراني ، اجتماعي و فرهنگي از حقوق مسلم شهروندان ميباشد . نماينده ...فرماندار بندرعباس:كارگران نقش برجسته اي در عرصه چرخه اقتصاد دارند . ( اجتماعي | )
كارگران در جبهه هاي جهاد اقتصادي به عنوان پيشگامان جامعه ايفاي نقش مي كنند تا چرخ توسعه مملكت اسلامي از حركت باز نماند . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در مراسم تجليل از كارگران به مناسبت روز كارگر حضور يافت ، بيان داشت : بی شک رمز پيشرفت و توسعه پايدار كشور در شکوفائی استعدادها و سرمايه انساني كارآمد و ايجاد شور و نشاط و اميد ، انديشه و خلاقیت است و كارگران به عنوان ...معاون برنامه ريزي فرمانداربندرعباس : نگاه دولت این است که زیرساخت‌های اقتصادی تقويت گردند . ( اجتماعي | )
همه ما بايستي براي ايجاد شغل به منظور تامين منابع درآمد پايدار مردم در اين شهرستان تلاش كنيم . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، نويد احمدي معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري بندرعباس در جلسه كميته اشتغال و سرمايه گزاري ، ضمن تسليت به مناسبت شهادت حضرت امام موسي كاظم (ع) و تبريك مبعث حضرت رسول اكرم صلي الله عليه و آله با اشاره به اين مطلب كه مهمترين دغدغه مقام معظم رهبري مدظله العالی ، مسئولين ...پيام تبريك فرماندار بندرعباس به مناسبت روز معلم ( فرهنگي | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس احمد پویافر فرماندار بندرعباس در پيامي روز معلم را گراميداشت . در متن پيام آمده است : تعلیم و تعلم از موارد بسیار مهمی است که در آموزه های دین مبين اسلام مورد توجه فراوان قرار گرفته است و همه معصومین(ع) و بزرگان دین بر اهمیت آن تأكید ورزیده اند.در اندیشه ناب و اصیل اسلامی، معلمان و اساتید به عنوان سرمایه های عظیم اجتماعی، با تلاشی دلسوزانه ، خالصانه و سرشار ...فرماندار بندرعباس : اعضاي شورا منتخبين مردم هستند و بايد حضور موثري داشته باشند . ( اجتماعي | )
شوراها به عنوان منتخبين مردم ، نقشی تعیین کننده در ارتباطات اجتماعی دارند و تعامل مناسب آنها با مدیران اجرایی باعث تقویت نقش مردم در سرنوشت اجتماعی خود و پیگیری مناسب مطالبات آنها خواهد بود . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در جلسه با اعضاء شوراي شهر بندرعباس ضمن عرض تبريك به مناسبت روز شورا و روز ملي خليج فارس اظهار داشت : شوراها به عنوان نمایندگان مردم ، نقشی تعیین ...وضعیت آب و هوای امروز و فردا
بندرعباس


دمای فعلی: C°
طلوع آفتاب:
غروب آفتاب:حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°
حداقل دما: C°
حداکثر دما: C°


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1213 خبر
تصاویر گالری عکس: 710 عکس
بازدید امروز: 488
بازدید دیروز: 681
کل بازدیدکنندگان: 1287426
افراد آنلاین: 24فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir