Persian Gulf
امروز ، ساعت 01:31

بازديد سركار خانم غلامپور معاون برنامه ريزي و توسعه فرماندار بندرعباس از انجمن ضايعات نخاعي هرمزگان و كارگاه هاي حرفه آموزي بازديد سركار خانم غلامپور معاون برنامه ريزي و توسعه فرماندار بندرعباس از انجمن ضايعات نخاعي هرمزگان و كارگاه هاي حرفه آموزي نشست صميمي جامعه ورزش و جوانان شهرستان با احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته تربيت بدني جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان به رياست فرزاد ابراهيمي معاون سياسي-امنيتي و اجتماعي فرماندار جلسه كارگروه بانوان و خانواده به رياست معاون سياسي-امنيتي و اجتماعي فرماندار حضور فرزاد ابراهيمي معاون سياسي-امنيتي و اجتماعي فرماندار در مراسم المپياد ورزشي درون مدرسه اي دبستان دخترانه انقلاب حضور فرماندار بندرعباس در مراسم معارفه دكتر برومند به عنوان مديركل ميراث فرهنگي -صنايع دستي و گردشگري استان جلسه بررسي مسائل و مشكلات تعاوني هاي مسكن مهر به رياست احمد پويافر فرماندار حضور فرماندار در مراسم روز استاندارد جلسه شوراي اداري شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار

فرم هاي مميزي ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي شهرستان ()دستورالعمل اجرايي مواد 91 و 92 قانون مديريت خدمات كشوري ()براي مشاهده گردش كار فرآیند تفكيك يارانه نقدي خانوار كليك نماييد. ()براي مشاهده فرآيند گردش كار خدمات اجتماعي كليك نماييد. ()براي مشاهده گردش كار فرآیند رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی كليك نماييد. ()براي مشاهده مدارک مورد نیاز و گردش كار فرآیند تأسيس حزب-انجمن و گروه كليك نماييد. ()براي مشاهده مدارك مورد نياز جهت دريافت خدمات مختلف ميز خدمت كليك نماييد. ()
معاون فرماندار بندرعباس :اعتياد به مواد مخدر از مهمترين معضلات اجتماعي است . ( متفرقه | )
معاون فرماندار بندرعباس گفت : بايد نسبت به سلامت و آينده جامعه اسلامي خود دغدغه داشته باشيم و هم اينكه بخشي از افراد که گرفتار اعتياد مي شوند نيازمند توجه ويژه هستند .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس به رياست فرزاد ابراهیمی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری  در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.
معاون فرماندار بندرعباس ...پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش. ( متفرقه | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته تربیت و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان و ورزشکاران این شهرستان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن ، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط ...
فرماندار بندرعباس:مدیران دستگاهها با عزم و اراده قوی در عمران و آبادانی شهرستان بکوشند. ( متفرقه | )
فرماندار بندرعباس گفت: دستگاه هاي اجرايي شهرستان در نیمه دوم سال بايد با جدیت بيشتري به کار و تلاش بپردازند بطوریکه موجب افزايش رفاه و خدمات رساني به مردم شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن گرامیداشت روز ملی پارالمپیک و تبریک هفته تربیت و ورزش اظهار داشت: ...معاون فرماندار بندرعباس: با آگاهی بخشی به مردم می توان اثرات بلایای طبیعی را در جامعه کاهش داد. ( متفرقه | )
معاون فرماندار بندرعباس گفت: مانور زلزله و ایمنی در مدارس شهرستان در تاریخ 7 آذر همزمان با مدارس استان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ،جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران با دستور کار هماهنگی برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس (محله محور) به رياست مهندس رضایی معاونت هماهنگی امور عمرانی فرماندار بندرعباس در محل سالن کنفرانس این فرمانداري برگزار گردید.
معاون فرماندار بندرعباس ...فرماندار بندرعباس:ساحل بندرعباس ساماندهی می شود. ( متفرقه | )

فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاههای مرتبط با وظیفه ای که برای آنها مشخص گردیده  برای ساماندهی و زیباسازی ساحل بکوشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار داشت: ستاد ...
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسبت هفته نیروی انتظامی. ( متفرقه | )
احمد پویافر فرماندار بندرعباس با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به پرسنل انتظامی شهرستان بندرعباس تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، متن پیام به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم چشمان بیدار پلیس حافظ امنیت جامعه است و امنیتی که در جامعه وجود دارد مرهون تلاش و زحمات  نیروهای انتظامی است . نیروی انتظامی با تقویت ایمان خود و در سایه اطاعت از ولایت فقیه ، پاسداری از خون شهدا ...فرماندار بندرعباس: جشن عاطفه ها شروع مهرورزی و دوست داشتن انسانها است. ( متفرقه | )

فرماندار بندرعباس گفت: جشن عاطفه ها فرصتی برای عشق ورزی و مهربانی به کسانی که نیازمند دستان گرم همنوعانشان هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، احمد پویافر فرماندار در مراسم جشن عاطفه ها حضور یافت.

 فرماندار بندرعباس در این مراسم اظهار داشت: جشن عاطفه ها رویدادی است که همه ساله در آستانه بازگشایی مدارس، با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق ، احسان و دستگیری ...
معاون فرماندار بندرعباس:نظارت‌های مسئولين دستگاههاي مربوطه برای مردم اطمینان بخش خواهد بود. ( متفرقه | )
معاون فرماندار گفت: اطلاع رسانی و آموزش مهم ترین راه پیشگیری از بیماری است و در این راستا مسئولین باید تمامی موارد را به طور واضح در اختیار مردم قرار دهند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به رياست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشکیل گردید.
معاون فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن ...

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1446 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 51
بازدید دیروز: 543
کل بازدیدکنندگان: 1932221
افراد آنلاین: 43فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir