Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:09

تشكيل جلسه تنظيم بازار شهرستان به رياست نويد احمدي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري بندرعباس بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت بازديد فرماندار بندرعباس و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان از روستاهاي مازغ مغيران-كوه دازان و كوه لهرو از توابع بخش تخت تشکیل جلسه اشتغال به ریاست نوید احمدی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بندرعباس تشکیل جلسه اشتغال به ریاست نوید احمدی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بندرعباس تشكيل جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس

فرماندار بندرعباس: نبايد مشكلات پروژه بازگشايي مدارس در مهر را به آينده گذاشت ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس،جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن گرامي داشت هفته عفاف و حجاب وتسليت ايام وفات حضرت عبدالعظيم حسن و شهادت حضرت حمزه سيدالشهدا و پيروزي مردم عراق در جبهه تكبيري داعش در موصل گفت:هر ساله پروژه مدارس مهر بعنوان يك اقدام اساسي براي شرع سال تحصيلي در سطح كشور مطرح ...فرماندار بندرعباس: تخصیص 900 میلیون تومان اعتبار جهت توسعه منطقه سیاهو و دق‌فینو ( متفرقه | )
به گزاش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس، احمد پويافر فرماندار به همراه جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان از روستاي دق فينو واقع در دهستان سياهو از  توابع بخش مركزي بازديد به عمل آورد و از نزديك مسائل و مشكلات روستا را مورد بررسي قرار داد.
فرماندار شهرستان بندرعباس با اشاره به الزام فراهم کردن امکانات و زمینه کسب‌وکار در روستاها برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها و تخصیص نزدیک به 900 ...فرماندار بندرعباس : عزت به وجود آمده در كشور حاصل خون شهيدان و مقاومت خانواده آنان است . ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس از خانواده شهيد والامقام عليرضا آرمات ديدار و از نزديك مشكلات آنان را بررسي كردند  .
فرماندار بندرعباس در اين ديدار از خانواده شهيد اظهار داشت : عزت به وجود آمده در كشور حاصل خون شهيدان و مقاومت خانواده آنان است .
احمد پويافر با تاكيد بر اينكه همه وظيفه دارند نسبت به خانواده شهيدان و ايثارگران توجه نمايند و تلاش كنند تا نگراني و ...فرماندار بندرعباس گفت: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی است. ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در اين جلسه اظهار داشت : با عنایت به اقدامات خوبی که تاکنون در راستای ثبت بهنگام وقایع حیاتی در مهلت قانونی صورت پذیرفته مسئولان شهرستان باید توجه ویژه و بیشتری به این مقوله داشته باشند.
وی افزود: ثبت وقایع حیاتی عامل اطلاعات صحيح هر کشور است و ثبت به موقع ...فرماندار بندر عباس: بررسي و رفع مسائل و مشکلات روستائیان یکی از مهمترین وظایف هر مسئول است . ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس به همراه مسئولان اداره راه و شهرسازي از راه هاي روستايي بخش تخت و روستاهاي پشتكوه بازديد به عمل آورد و در جمع اهالي روستا حضور يافت  .
فرماندار بندرعباس با حضور در جمع اهالي بيان داشت : در نظام مقدس جمهوري اسلامي شان هر مدير خدمتگزاري است و مسئولان بايد از فرصت به دست آمده در راستاي تحقق خدمتگزاري به مردم با عزم و اراده جدي در جهت عمران ...پیام احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت 12 تير ( متفرقه | )
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس احمد پویافر در پيامي 12 تير سالروز حمله جنايتكارانه ناو آمريكايي به هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران و شهادت 290 نفر از هموطنان عزيز را گراميداشت و با باز ماندگان اين اقدام ضد بشري ابراز همدردي نمود .
در متن پيام آمده است :
دوازدهم تير ماه سال يكهزار و سيصد و شصت و هفت بي شك روزي  است كه هيچگاه از حافظه تاریخی ملت ایران اسلامي و همه آزادي خواهان عالم به واسطه ...فرماندار بندرعباس ، با صدور پيامي حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت. ( فرهنگي | )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار بندرعباس ، با صدور پيامي حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است :
((الهم اهل الكبرياء و العظمه و اهل الجود و الجبروت))
رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان رسید و جانهای بی قرار و فطرت پاک مشتاقان نعمت الهی در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان مشتاقانی ...
فرماندار بندرعباس:پاسخ سپاه برای تروریست های داعش کوبنده بود ( سياسي | )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي اداري به رياست احمدپويافر فرماندار در محل تالار غدير برگزار گرديد.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تسلیت گفتن شهادت جمعی ازهموطنان در حادثه تروریستی 17 خرداد در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره)، افزود: در پاسخ به اين اقدام تروريستي سپاه با دقت مواضع داعش را مورد هدف موشک های خود قرار داد.

وی ادامه داد: این تنها بخشی از توانمندی نیروهای ...


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1301 خبر
تصاویر گالری عکس: 724 عکس
بازدید امروز: 227
بازدید دیروز: 528
کل بازدیدکنندگان: 1641832
افراد آنلاین: 37فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir