Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


بازدید احمد پویافر فرماندار بندرعباس از مدارس در حال ساخت بندرعباس ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار بندرعباس از پروژه های عمرانی آموزش و پروش بندرعباس بازدید به عمل آورد .
فرماندار بندرعباس طی این بازدیداز مدارس در حال ساخت آموزش و پرورش اظهار داشت : با توجه به فصل بازگشايي مدارس يكي از مهمترين وظايف متوليان امر توجه به امر آموزش و پرورش و فراهم نمودن بستر مناسب و احصاي موقعيتها در راستاي رشد و ترقي دانش آموزان مي باشد .
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : يكي از موضوعات و نيازهاي اصلی دانش آموزان و خانواده هاي آنان با توجه به شروع  فصل تحصيلی جدید احداث مدارس نوساز می باشد و این امر از اهداف مهم در امر آموزش می باشد و لازم است همه دستگاههای اجرایی به تناسب سهم ، به تکلیف ارائه شده در این راستا برای همکاری با آموزش و پرورش اقدام نمایند .
احمد پویافر با اشاره به خیز بلند مسئولان و مردم شهرستان بندرعباس برای احداث مدارس جدید و نوساز تصریح کرد : امروز به برکت نظام اسلامی و هوشمندی رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی ، با تکمیل طرح‌های جدیدی که اخیراً در این شهرستان آغاز شده ، شاهد تحول عظیمی در امر مدرسه سازی در شهرستان خواهیم بود .
رئیس شورای آموزش و پرورش در پایان با تاکید به نزدیک بودن بازگشایی مدارس در اول مهرماه بیان داشت : دستگاههای اجرایی و نهادهای ذیربط باید نهایت همکاری لازم را با آموزش و پرورش در فراهم نمودن بستر مناسب برای حضور پرنشاط تر دانش آموزان در محیط آموزشی داشته باشند .
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 762
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454452
افراد آنلاین: 63فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir