Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:09

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: ستاد مهر نماد مدیریت، برنامه ریزی، سازماندهی، نوع آوری و هماهنگی آموزشی است. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان به ریاست احمد پويافر فرماندار در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : فلسفه ستاد مهرآماده سازی و ایجاد فضای مناسب مدارس در سال جدید تحصیلی است و یکی از مهمترین نهادهای تأثیرگذار در تصمیم‌گیری‌های هر منطقه در حوزه تعلیم و تربیت و زیرساخت‌های اساسی رشد و بهبود آموزشی شوراي آموزش و پرورش می باشد .
وی در ادامه با اشاره به وجود مشکلات در آموزش و پرورش خاطرنشان نمود: بیشتر مشکلات آموزش و پرورش مربوط به کمبود اعتبار و  بودجه می باشد و با توجه به محدودیتهای بودجه برای رفع این مشکل باید دنبال منابع و راهکارهای خارج از بودجه دولتی باشیم و از حداقل امکانات موجود بتوانیم حداکثر بهره را داشته باشیم.
پویافر در ادامه بیان داشت: ستاد مهر نماد مدیریت، برنامه ریزی، سازماندهی، نوع آوری و هماهنگی آموزشی است که به همه آحاد ملت مربوط می شود.
فرماندار بندعباس با اشاره به نزديكي بازگشايي مدارس تصريح نمود: سال تحصیلی جدید برای آموزش و پرورش آغاز فعالیتهای نو و آماده‌ سازی مدارس برای هر چه بهتر آغاز کردن کلاس‌های درس دانش‌آموزان است و مجموعه  ادارات مرتبط با اداره آموزش و پرورش برای اجرای مناسب این پروژه ها تعامل و همکاری داشته باشند.
فرماندار در پايان ضمن تشكر از اعضاي شوراي آموزش و پرورش از مدیران و دست اندرکاران آموزش و پرورش شهرستان خواست تا تعمیر و تجهیز مدارس و رسیدگی به اموراتی مانند تعمیرات جزئی و کلی مدارس و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را قبل از بازگشايي مدارس به اتمام برسانند و به کارشان به عنوان کاری مقدس و سرنوشت ساز نگاه کنند و هر آنچه که در توان دارند برای این کار انجام دهند.
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 840
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454530
افراد آنلاین: 105فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir