Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:16

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس از كاركنان نمونه ادارات شهرستان بندرعباس تجليل كرد . ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، مراسم تجليل از كاركنان نمونه ادارات شهرستان بندرعباس در محل تالار غدير فرمانداري بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در اين مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع)  و روز كارمند و گرامیداشت هفته دولت گفت : موفقیت ارزشمند دولت با حمایتهای ویژه حضرت آيت الله العظمي خامنه اي مدظله العالي و پشتیبانی های ملت بزرگ ایران به دست آمده است چرا كه آرامش و  امید به جامعه و اعتمادسازی کار دولت تدبير و اميد است  .
نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت : مبنا ، پایه و اساس انقلاب اسلامی بر مدار تعامل ، همدلی و همزبانی و اتحاد میان دولت و ملت نهاده شده است و مقام معظم رهبری نیز به تقویت این ویژگی و شاخص بسیار مهم کمک کرده اند.
احمد پويافر خاطرنشان كرد : اگر فردی مسئولیتی قبول کرد بایستی سخت و محکم بایستد و کار کند و در راستای توسعه و رشد شهرستان تلاش نماید و این را وظیفه خود بداند و آن وظایفی که به یک مدیر محول شده است تمام و کمال اجرایی نماید .
وي تصريح كرد : همه مسئولان دستگاهها اجرايي حضور خود را در بين مردم و در روستاهاي شهرستان بيشتر كنند و با سركشي از مناطق در جهت رفع مشكلات تلاش جهادي نمايند .
پویافر با یادآوری این موضوع که مقام معظم رهبری سال جدید را سال دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی نام نهادند و خواستار همکاری همه جانبه ارگان ها برای برپایی انتخابات پرشور شدند تا حماسه دیگری خلق شود .
اين مقام مسئول در پايان اذعان داشت : همه مسئولان وظیفه خدمت گزاری به مردم را دارند و تمامی ادارات باید با یکدیگر همکاری لازم را در جهت مرتفع نمودن مشکلات مردم بیش از پيش داشته باشند .
فرماندار بندرعباس در پايان افزود : فرهنگ درست مصرف كردن آب مي تواند تا حد زیادی بحران آب را مدیریت کند و با به کار گیری روش های بهینه مصرف تبعات این معضل را کاهش داد .
شايان ذكر است در اين مراسم احمد پويافر با اهداء لوح سپاس  از کارکنان نمونه ادارات شهرستان بندرعباس تجلیل به عمل آورد .
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 855
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454545
افراد آنلاین: 109فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir