Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:03

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : عطر شهدای گمنام موجب بنيان فرهنگي جامعه می‌شود. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه مراسم تشييع پيكر شهداي گمنام به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تسليت به مناسبت سوگواري شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) افزود : امروز بيش از هر زمان ديگري جامعه ما به ويژه قشر جوان نيازمند شناخت شخصيت شهداي بزگوار است چرا که شهدای گمنام مایه خیر و برکت برای هر شهر و دیاری می باشد و حضور آنان باعث استحکام ، تقویت و روحیه ایثارگری می‌شود .
 نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : شهادت حیات ابدي است ، كه انسان به سوي آن آگانه مي‌رود نه آنكه به سوي انسان بيايد و اهميت و ارزش شهيد و شهادت نيز از همين جا سرچشمه مي‌گيرد .
احمد پویافر در ادامه تصریح کرد : زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، یکی از راه های جلوگیری از تهاجمات گسترده دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب می باشد .
پویافر با تاکید بر اینکه شهدای گمنام مایه خیر و برکت می باشد گفت : کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ، پشتیبانی ، اجرایی و امنیت و انتظامات جهت اجرای مراسمی باشکوه و مردمی در شهرستان مشارکت تمامی ادارات امري ضروري است و از  همه مردم و مسئولان و به ویژه خانواده معظم شهدا دعوت می‌کنم تا با حضورشان در این مراسم میزبان خوبی برای این شهدای گمنام باشند .
فرماندار بندرعباس در پایان افزود : تمامي امكانات و شرايط لازم براي تشييع پيكر مطهر اين شهيدان گمنام  فراهم مي كنيم تا فضاي اين شهر دوباره عطر آگين و آغشته به ياد معطر شهيدان شود .
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 831
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454521
افراد آنلاین: 107فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir