Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:31

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی






معاون سياسي فرماندار بندرعباس : يكي از ابزارهاي دشمن برای به نابودی كشاندن جامعه اعتیاد است ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرماندار بندرعباس برگزار شد .
معاون سياسي فرماندار بندرعباس در اين جلسه خاطرنشان كرد : يكي از ابزارهاي دشمن برای به نابودی كشاندن جامعه  اعتیاد  است و فرهنگ سازی در این زمینه باید صورت گیرد .
اين مقام مسئول تاكيد كرد و گفت  :  اعتياد بلاي خانمان سوز است و در برخورد با اين پديده شوم عزم و اراده جدي مي طلبد و بايد جهاد گونه تلاش نمود و نمي توان بي تفاوت از كنار آن گذشت  و تقويت سازمانهاي مردم نهاد را براي تاثيرگذاري مورد تاكيد قرار دادند.
نيكويي خواستار ورود همه دستگاه های اجرایی در بحث مواد مخدر شدند و افزودند : پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان نیازمند کار فرهنگی است و در مقابله با این امر باید همت همگانی و اراده عمومی وجود داشته باشد .
وی افزود : اعتیاد به مواد مخدر نه تنها اجتماع و فرد را تحت تاثیر قرار می دهد بلكه در حوزه اجتماعي ، اقتصادی و فرهنگی جامعه نیز تاثیر می گذارد .
علي نيكويي معاون سياسي فرماندار بندرعباس در پايان اذعان داشت : از تمام پتانسیل و ظرفیت های موجود در جهت رفع مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر باید استفاده کرد و چنانچه در این راه کوتاهی شود عوارض سوء این پدیده فرا گیر خواهد شد و دامن خانواده ها را خواهد گرفت و نیاز است در این زمینه تمام اعضاء تلاش نمایند .

 





















 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1122
بازدید دیروز: 1079
کل بازدیدکنندگان: 3447310
افراد آنلاین: 72







فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir