Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:05

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : گراميداشت ياد شهداي 12 تيرماه ياد آورند جنايت آمريكاست ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، کمیته گرامیداشت شهدای 12 تیر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فضایل این ماه با برکت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 12تیر بیان داشت  : 12تیرماه هر سال ، مصادف است با سالگرد جنایت شوم حمله به هواپیمای مسافربری ایران ، بر فراز آب های خلیج فارس توسط ناو آمریکایی وینسنس که تعداد زیادی از هم وطنان ما به شهادت رسیدند .
نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت : با توجه انسجام ستادی مجموعه و مدیریت کارآمدی که در عرصه های گوناگون وجود دارد و بسیاری از برنامه ریزی این مراسم به نحو شايسته و خوبی انجام شود .
فرماندار بندرعباس با تاکید به دستگاهها افزود : با توجه به تجارب سنوات گذشته جهت هر چه با شکوه تر برگزار کردن مراسمات 12 تیرماه دستگاههاي مربوطه با یکدیگر همکاری لازم را داشته باشند.
احمد پویافر در پایان گفت  : مسئولان گراميداشت ياد شهداي 12 تيرماه ياد  آورند جنايت آمريكاست و بايد  مقدمات برگزاری  این مراسم را با قوت بیشتر و التزام افزون تر تدارک ببینند .
شایان ذکر است این مقام مسئول یاد آور شد امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهداء ، محل شهادت 290 مسافر هواپیمای ایرباس ایرانی در آب‌های خلیج فارس در روز 12 تیر گلباران می‌شود.
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1088
بازدید دیروز: 1079
کل بازدیدکنندگان: 3447276
افراد آنلاین: 62فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir