Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:05

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


تاكيد ويژه فرماندار بندرعباس بر آماده سازي پروژه ها ي هفته دولت شهرستان بندرعباس ( )

فرماندار بندرعباس خواستار برنامه ریزی مدون با هماهنگی کلیه دستگاههای مرتبط جهت اجرا در هفته دولت شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس درجلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام دولت بخصوص شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت بر لزوم برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه ها تأکید نمود.
احمد پويافر در ادامه طرح کلی برنامه های هفته دولت را بیان و خواستار برنامه ریزی مدون با هماهنگی کلیه دستگاههای مرتبط جهت اجرا در هفته دولت شد.
اين مقام مسئول بر آماده سازی پروژه هایی که به اتمام رسیده اند تأکید کرد و افزود : برنامه های هفته دولت فقط منوط به افتتاح چندین پروژه نباید باشد و در این میان باید ویژه برنامه هایی نیز برای اقشار مختلف مردم انجام شود.
نماينده عالي دولت در شهرستان بندرعباس در این جلسه شهیدان رجایی و شهید باهنر را دو الگوی بزرگ و شاخص دولت در نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و گفت : ایمان، اخلاق، خلوص نیت و منش کاری این دو بزرگوار الگویی برای همه دولتمردان است و باید به ابعاد شخصیتی و فرهنگی این دو شهید در هفته دولت پرداخته شود.
فرماندار بندرعباس در پايان خاطرنشان كرد : هفته دولت فرصتی مناسب است برای نمایش خدماتي که دستگاهها انجام داده اند ، امیدواریم همه در این هفته حضور فعال داشته باشند تا بتوانیم هفته دولت خوبی را در خور شأن مردم و نظام نمایش دهیم.

 

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1089
بازدید دیروز: 1079
کل بازدیدکنندگان: 3447277
افراد آنلاین: 63فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir