Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:18

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: بازگشایی مدارس با رویکرد ایجاد شور و نشاط انجام شود ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار در محل فرمانداري تشكيل گرديد.
احمد پويافر در این جلسه گفت: آغاز سال تحصیلی جدید با گستردگی کارها نیازمند همدلی و همراهی همه مسئولان اجرایی است تا بتوانیم شور و نشاط لازم را برای حضور آینده سازان کشور در مدارس ایجاد کنیم.
پويافر با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط بین دانش آموزان و معلمان در مدارس شهرستان بندرعباس جزو اولویت های مسئولان قرار گیرد، ادامه داد: بازگشایی مدارس با رویکرد ایجاد شور و نشاط انجام شود تا انگیزه تحصیل در بین دانش آموزان افزایش پیدا کند.
فرماندار شهرستان بندرعباس بیان اینکه آموزش و پرورش به تمام اقشار جامعه  تعلق دارد تصریح کرد: تمامی مسئولین ادارات در امر آموزش و پرورش سهیم هستند و با تمام توان بایستی هم از لحاظ مادی و هم معنوی حامی این نهاد با ارزش جامعه باشند.
وی مدرسه را منشا پویایی و بالندگی در جامعه عنوان داشت و گفت : همه مردم، مسئولان باید آموزش و پرورش را در آماده سازی مدارس شهرستان برای پروژه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید همراهی کنند.
پويافر در پایان با تاکید براینکه بهره برداری از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش همزمان با بازگشایی مدارس نیازمند عزم جدی است، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط خاص منطقه بایستی پروژه های عمرانی همزمان با بازگشایی مدارس مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 753
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454443
افراد آنلاین: 56فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir