Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:22

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: توجه به نقاط حادثه خیز شهرستان در اولویت اول شورای ترافیک شهرستان بندرعباس مي باشد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي ترافيك شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد.

فرماندار شهرستان بندرعباس افزود: جلسه شورای ترافیک به منظور برنامه ریزی در کاهش و روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران برگزار می‌شود تا بتوان این امور را مديريت كرد.

احمد پويافر  در جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرعباس بيان داشت: توجه به جمعيت كثير شهرستان اولویت اول شورای ترافیک استان ، شهر بندرعباس مي باشد و بايد به اين بخش توجه ويژه اي شود.

اين مقام مسئول اظهار داشتند: در بحث ترافیک باید با جدیت تمام برای رفاه حال مردم تلاش نماییم  و با انجام کارهای کارشناسی و اصلاح نقاط حادثه خیز از بروز حوادث راهنمایی ورانندگی پیشگیری نمائیم.

وی در ادامه خاطر نشان كرد: مهمترین راهکار برای حل مشکل ترافیک، این است که فرهنگ ترافیک در بین مردم نهادینه شود.

پويافر تصريح كرد: تاكسي بعنوان يك وسيله عمومي داراي اهميت بسياري است و هرتعداد تاكسي كه وارد ناوگان حمل و نقل ميشود باعث كاهش ترافيك در سطح شهر خواهد شد، اما بايد ايستگاههاي تاكسي در مركز شهر را ساماندهي كرد تا باعث ترافيك نشوند و با نظم خاصي مسافرين را حمل و نقل نمايند.

در پايان فرماندار بندرعباس خاطر نشان کرد: بررسي معضلات و مشكلات ترافيكي شهرستان با همكاري و همفكري بین مسئولان مرتبط با اين موضوع و  برنامه ریزی دقیق موجب روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران خواهد شد.

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 759
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454449
افراد آنلاین: 61فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir