Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:55

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: دستگا ههاي متولي جهت سكونت مردم در شهرك پيامبراعظم و رفع مشكلات آنها بكوشند. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان  بندرعباس احمد پويافر فرماندار به همراه جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي از شهرك پيامبراعظم بازديد بعمل آوردند و از نزديك مشكلات و موانع اين شهرك را مورد بررسي قرار دادند.
فرماندار بندرعباس پس از بازديد آخرين وضعیت شهرك پيامبر اعظم و ديدار با تعدادي از ساكنين اين شهرك درخصوص مشكلات موجود درشهرك گفت :همه ادارات متولی به ویژه راه و شهرسازی باید از ظرفیت های خود برای تحقق این مهم استفاده کنند زيرا كه مسکن مهر مربوط به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است و بايد خدمات به اين مناطق در حوزه  امنيت ، آب ، برق ، تلفن ، آموزش ، درمان و... به نحو مناسب ارائه شود.
نماينده عالي دولت در ادامه افزود: ایجاد فضای سبز، ، زیر سازی و آسفالت معابر اصلی و فرعی، پیاده روسازی، سیستم روشنایی معابر، فضای آموزشی مناسب مواردي هستند كه بايد انجام گيرد.
فرماندار شهرستان بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: دستگاههای ذیربط در مسکن مهر مکلف هستند نسبت به تسریع در رفع مسائل و مشکلات مسکن مهر در سطح شهرستان كوشا باشند.
احمد پويافر در پايان اظهار داشت: تعاونی‌ها و شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد در ساخت مسکن مهر و دستگاه‌های خدمات‌رسان و اجرایی شهرستان تمام سعي و تلاش خود را جهت اتمام هرچه سريعتر پروژه هاي نيمه تمام و  ساير موارد باقي مانده  بكار گيرند.
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 818
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454508
افراد آنلاین: 104فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir