Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:17

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاون سياسي و اجتماعي فرماندار: اعتیاد یک پدیده شوم و خانمانسوز است. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس، جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد.
معاون سياسي و اجتماعي فرماندار شهرستان بندرعباس در این جلسه با بیان اینکه اعتیاد یک پدیده شوم و خانمانسوز است گفت : نگاه اجتماعی و فرهنگی و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه به مسئله مبارزه با مواد مخدر راهکار جدید بحث مبارزه با مواد مخدر است و در شرایط فعلی راه حلی است که می توان در سایه آن شاهد کاهش و کنترل اعتیاد در جامعه باشیم .
علي نيكويي تصریح کرد: امروزه باتغییر الگوی مصرف از مواد مخدر سنتی به مواد مخدر صنعتی روبرو هستیم که این امر به علت آسانی تولید مواد مخدر صنعتی و دسترسی به این مواد و عدم آگاهی از پیامدهای اعتیاد است که همه روزه بر تعداد متقاضیان این مواد می افزاید و  باید در این خصوص بوسیله افراد و گروه های تاثیرگذار برای اقشار مختلف جامعه آگاه سازی و اطلاع رسانی شود .
اين مقام مسئول بیان کرد: مبارزه همه جانبه با مواد مخدر تنها وظیفه دستگاه های دولت نیست بلکه یک رسالت جمعی و همگانی است و همه اقشار جامعه در این مسیر در حد توان خود بایدگام های اساسی بردارند .
وي در پايان ضمن تقدیر از اقدامات ادارات در حوزه پیشگیری از اعتیاد،تعامل و مسئولیت پذیری مدیران را در این زمینه بسیار حائز اهمیت دانست و افزود:موضوع مواد مخدر در کشور از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است و در این حوزه باید در مرحله نخست موضوع پیشگیری از اعتیاد را در دستور کار قرار داد.

 

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1106
بازدید دیروز: 1079
کل بازدیدکنندگان: 3447294
افراد آنلاین: 70فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir