Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:07

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پيام تشكر فرماندار بندرعباس از حضور باشكوه مردم در انتخابات ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ،  احمد پويافر فرماندار بندرعباس باصدورپيامي ازحضورباشكوه مردم شهرستان بندرعباس در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري وپنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهروروستا و دست اندركاران برگزاري انتخابات تشكر نمودند.
درمتن اين پيام آمده است:
مردم شريف شهرستان بندرعباس با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و با حضور پرشکوه خود در انتخابات عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه داخلی و بین‌المللی تحکیم بخشیدند.
حضور مردم در انتخابات حماسه ارزشمندي در تاریخ ایران بود و مردم با حضور خود پای صندوق‌های رای به نداي رهبرمعظم انقلاب پاسخ دادند.
پیشانی بندگی بر آستان حضرت دوست می ساییم و او را شکر می‌گوییم که بار دیگر، ایران را در جهان و در مقابل چشمان دشمنان به سربلندی و سرافرازی نائل کرد. مردم ایران با حضور كم ‌سابقه وپرشورشان در میدان‌های انتخاباتی، بار دیگر نشان دادند طوفان پوچ سیاه‌نمایی‌های جهان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آنها را از ادامه راه آرمان‌های انقلاب اسلامی و خون شهدا باز نمی‌دارد. جا دارد، در مقابل شعور و حماسه آفرینی این مردم بزرگوار و آگاه سر تعظیم فرود آورده و تشکر بی‌دریغمان را نثارشان کنیم.
بنا بر فرموده مقام معظم رهبری سرنوشت کشور در دست آحاد ملتی است که پس از گذشت سی و هشت سال از عمر پر برکت جمهوری اسلامی ایران،  با احساس مسئولیت هر چه تمام تر و با شور و نشاط ، مشارکت در سرنوشت کشور خود را ضروری می دانند و تک تک مردم رای خود را در چشم انداز آینده میهن خویش موثر می بینند ، که این نشان از دلبستگی این ملت فهیم به استقلال و آزادی میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد  و بنا بر فرموده معظم له، پیروز اصلی در این حماسه،  مردم و نظام جمهوری اسلامی است.اينجانب مراتب تقديروتشكرخودرا ازآحادمردم شريف وهميشه درصحنه شهرستان بندرعباس اعلام مي دارم.