Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:25

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


نمايندگان كانديداهاي معترض: روند بازشماری با دقت بسیار خوبی برگزار شده است ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ،دو تن از نمایندگان داوطلبین معترض به انتخابات شورای شهر بندرعباس طي يك مصاحبه از سوي روابط عمومي فرمانداري بندرعباس نسبت به بازشماری آرا و روند طی شده ابراز رضایت کردند.
یکی از نمایندگان داوطلبین معترض به انتخابات شورای شهر بندرعباس افزود: خوشبختانه با پیگیری های معترضین در بازشماری و همکاری و تعامل هیئت نظارت و اجرایی این روند به خوبی در حال انجام است.
احترامی با اشاره به اینکه شاهد تلاش های شبانه روزی اعضای بازشماری در دو روز اخیر هستیم، خاطرنشان کرد: فعالیت بسیار گسترده و دقت نظر عوامل بازشماری نشان دهنده تأکید تمامی مسئولین بر انجام درست و صحیح بازشماری است.
وی تصریح کرد: اعضای هیئت عالی نظارت حضور پرنگ و فعالی در روند بازشماری داشته اند و امیدوارم در پایان بازشماری بتوانیم شاهد اجرای حق و صحیح باشیم و همین که به نمایندگان معترضین اجازه حضور داده شده است نشان دهنده شفافیت و اجرای صحیح قانون است.
احترامی در پایان گفت: امیدوارم این روندی که در حال طی شدن است، ادامه پیدا کند و آنچه در شأن مردم است، محقق شده و از آرای مردم صیانت شود.
همچنین یکی دیگر از نمایندگان داوطلبین معترض به انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: همین که بازشماری آرا با حضور دو تن از نمایندگان معترض انجام شد، نشان دهنده نظارت مناسب بر بازشماری است.
فخرالدین هاشمی، تصریح کرد: بنده به همراه چند تن دیگر از نمایندگان معترض، مشغول نظارت بر روند بازشماری هستیم و از ظهرگذشته جایگزین دوستان دیگر شدیم.
وی اظهار کرد: روز گذشته(19 خرداد)  فرایند بازشماری با اکیپ های بیشتری ادامه داشت و اعضای هیئت نظارت شهرستان و استان به صورت مستمر بر این روند نظارت داشتند.
هاشمی با بیان اینکه روند بازشماری با دقت بسیار خوبی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: منتظر هستیم پس از تنظیم صورت جلسه ها با صورت جلسه های شمارش آرا در انتخابات مقایسه و در صورت داشتن مغایرت رسیدگی شود اما آن چیزی که مسلم است روند بازشماری به صورت کاملا دقیقی در حال انجام است.
 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 765
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454455
افراد آنلاین: 66فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir