Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:15

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:پاسخ سپاه برای تروریست های داعش کوبنده بود ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي اداري به رياست احمدپويافر فرماندار در محل تالار غدير برگزار گرديد.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تسلیت گفتن شهادت جمعی ازهموطنان در حادثه تروریستی 17 خرداد در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره)، افزود: در پاسخ به اين اقدام تروريستي سپاه با دقت مواضع داعش را مورد هدف موشک های خود قرار داد.

وی ادامه داد: این تنها بخشی از توانمندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بود و اگر هر کدام از کشورها و یا کسانی که بدخواه این نظام هستند بخواهند برای نظام مشکل ایجاد کنند با پاسخ محکم و کوبنده نظامی جمهوری اسلامی مواجه می شوند.
اين مقام مسئول بيان داشت: پاسخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به ترقه بازي 17 خرداد داعش و تروريست هاي تفكيري در مجلس شوراي اسلامي و حرم مطهر امام خميني كوبنده بود.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: امید می رود تروریست ها دست عبرت گرفته و به خود اجازه ندهند در برابر این ملت مقتدر دست به این حرکت ها بزنند.

پویافر در بخش دیگری از سخنان خود به روز جهانی قدس اشاره اشاره کرد و گفت: در روزهایی آخر ماه مبارک رمضان هستیم و مردم در روز جهانی قدس بار دیگر حضور خود را در کشور به نمایش می گذارند و به همه آنهایی که به دنبال کار شکنی بر علیه نظام هستند نشان میدهند به نظام جمهوري اسلامي پای بند هستند.
وي در ادامه افزود: انتخابات 29 ارديبهشت 96 با حضور گسترده مردم و بدون مشكل انجام شد كه آمار شركت كنندگان در سطح رياست جمهوري در شهرستان بندرعباس 231980 نفر معادل 77/73 درصد در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر در سطح شهربندرعباس 228460 نفر معادل 73/66 درصد در اين انتخابات بوده است و همچنين ميزان مشاركت مردم در سطح شهرستان بندرعباس براي انتخابات رياست جمهوري 73/81 درصد كه در نوع خود يك ركور محسوب ميشود.

احمد پويافردر پايان بيان داشت: از تمامي روساي  ادارات،سازمانها،بخشداران،شهرداران،نيروهاي انتظامي و امنيتي كه در انتخابات 96 همكاري نموده كمال تشكر را دارم.

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1029
بازدید دیروز: 1079
کل بازدیدکنندگان: 3447217
افراد آنلاین: 53فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir