Persian Gulf
امروز ، ساعت 05:39

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: دستگاههاي اجرايي مباحث اقتصاد مقاومتي را با جديت دنبال كنند. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس فرمانداري تشكيل گرديد.
فرماندار بندرعباس با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر توجه به اقتصاد مقاومتی و اهمیت نامگذاری سال جاری با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال اظهار داشت: اولین  موضوع مورد توجه در بحث فرمایش مقام معظم رهبری اولویت مباحث اقتصاد مقاومتی بوده و لازم است مدیران دستگاه های اجرایی در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار گيرند و تحقق این مهم اساس جامعه امروز ما است لذا می بایست از تمام ظرفیت ها برای اجرای درست و صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی بهره گرفت و به رشد و توسعه جامعه کمک کرد.
نماينده عالي دولت در شهرستان تصریح کرد:تجربه نشان داده که حضور مردم در تمام عرصه ها بویژه در عرصه اقتصاد مقاومتی می تواند راهگشا باشد و مدیران باید بستر های لازم  را جهت حضور مردم در این عرصه هموار نمایند.
فرماندار در ادامه گفت: مجموعه شهرستان نگاه ویژه ای به اقتصاد مقاومتی دارد و تابحال اقدامات ارزشمندی در این زمینه با همراهی و مشارکت ادارات و دستگاههای اجرائی انجام شده است.
پويافر در پايان افزود: دستگاههاي اجرايي مباحث اقتصاد مقاومتي را با جديت دنبال كنند و در جهت تسريع در تحقق آن نهايت تلاش و كوشش را بكار گيرند.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1412 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 119
بازدید دیروز: 344
کل بازدیدکنندگان: 1885282
افراد آنلاین: 46فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir