Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:09

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: دستگاههای اجرایی با جذب اعتبارات و پیاده نمودن طرحهای مختلف در ایجاد اشتغال نقش ایفا نمائید. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي اداري شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداري  تشكيل گردید .
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن گرامیداشت شهادت آیت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: یکی از مباحث اصلی دولت در سال 96 اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال است.
وی ادامه داد:در سال جاری مبلغ 900 میلیارد تومان اعتبار جهت اشتغالزایی در استان وجود دارد که فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال و تولید است.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: دستگاههاي اجرايي براي بهبود اشتغال ، رفع بيكاري و تقويت كسب و كار با توجه به سیاست ها و اولویت های دولت تدبیر و امید در بحث رونق اقتصادی و توسعه و حمایت از سرمایه گذاران فعاليت کنند و  با مديريت جهادي براي تقويت اقتصاد و اشتغال آفريني تلاش نمايند.
احمدپويافر با اشاره به جذب اعتبارات جهت اشتغال جوانان و نیز توسعه مشاغل در شهرستان اضافه کرد: شناسایی و راهنمایی افراد بیکار و متقاضی تسهیلات مشاغل خانگی توسط دستگاههای اجرایي ، با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده امري ضروری است.
فرماندار بیان داشت: جلسات كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد به طور منظم در فرمانداری بندرعباس برگزار می گردد و مهمترين وظيفه اين كارگروه رفع موانع توليد و حمايت از آن است و ضروريست دستگاههاي اجرايي با تدبير و چاره انديشي موانع را از مقابل سرمايه گذاران و واحدهاي توليدي بردارند تا اين امر موجب رونق توليد در استان و شهرستان شود.
این مقام مسئول درادامه با اشاره به پتانسیل و ظرفیت بالای شهرستان در حوزه هاي مختلف افزود؛درخواست عملیاتی شدن و استفاده از ظرفیت های این شهرستان این است که تمام ادارات داشته های خود را كنار هم بگذارند تابتوانیم گامی مهم در راستای تولید و اشتغال در این شهرستان برداشته شود.
وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح کارورزی فارغ التحصیلان و مشفول شدن آنها در واحدهای تولیدی تصریح کرد: باید اطلاع رسانی در این خصوص با جدیت بیشتری صورت گیرد تا همه از جزئیات کامل طرح آگاه گردند و  مورد استقبال قرار گیرد و فرصتی باشد برای فارغ التحصیلانی که جویای شغل هستند و دستگاههای اجرایی با جذب اعتبارات و پیاده نمودن طرحهای مختلف در ایجاد اشتغال نقش ایفا نمایند.
پویافر اظهار کرد: 54 در صد صادرات و واردات کل کشور از بندر شهید رجایی انجام می شود و بزرگتری پایانه مسافربری کشور در اسکله حقانی بندرعباس است که لازم است از این ظرفیت بزرگ استفاده شود.
فرماندار بندرعباس در پایان خاطر نشان کرد: در 3 ماهه پایانی سال جاری قرار داریم و فرصت مناسبی برای انجام پروژ های عمرانی و اقتصادی است و دستگاههای اجرایی باید استفاده بهینه از این زمان باقی مانده را داشته باشند.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 312
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965062
افراد آنلاین: 28فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir