Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاون فرماندار بندرعباس : همه دستگاههای مرتبط برای تحقق بازارچه های فروش بارملوانی تلاش کنند. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان به رياست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد .
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرعباس اظهار داشت: با اراده و عزم جدی ظرفیتی ایجاد گردد که هیچ قاچاقچی احساس امنیت نکند و دستگاههای متولی این امر تلاش خود را در جهت مبارزه با قاچاق در شهرستان بیشتر از پیش نمایند.
وی در ادامه گفت: در مقوله بازاریابی یکی از ظرفیت های خوبی که می توان اتکاء زیادی به آن داشت مقوله مرزها و بازارچه های مرزی است که در صورت مدیریت صحیح بر نحوه واردات و صادرات می تواند تاثیر مثبتی بر ارتقاء سطح معیشتی مردم گذاشت.
این مقام مسئول افزود: متاسفانه با وجود ظرفیت های خوبی که در این شهرستان وجود دارد که مرز یکی از همین ظرفیت هاست،اما همچنان مردم از این موقعیت بی بهره مانده اند.
علی نیکویی تصریح کرد: با وجود دو بندر بزرگ شهيد رجايي و باهنر كه بخش عظيمي از واردات و صادرات كشور را به خودشان اختصاص مي دهند بايد شاهد تحرك بيشتري در توسعه صادرات باشيم.
وی در پایان با اشاره به ضرورت تشکیل کارگروهی جهت توجیح ملوانان و لنج داران خاطر نشان کرد: همه دستگاههای مرتبط برای تحقق بازارچه های فروش بارملوانی تلاش کنند تا در آینده بتوانیم شاهد رونق اقتصادی شهرستان بندرعباس باشیم و جوانان بتوانند در این بازارچه ها که بوجود می آید مشغول بکارشوند.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 332
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965082
افراد آنلاین: 48فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir