Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرمانداربندرعباس: مشکلات مسکن مهر رفع میگردد. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای مسکن این شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: مسئولين دستگاههاي خدمات رسان ، اعضاي تعاوني ها و پيمانكاران باید با هم‌اندیشی و همگرایی نیازها را برطرف و برای رفع مشكلات در زمینه اتمام پروژه های باقی مانده مسكن مهر و تحویل واحدها به اعضا تلاش بیشتری نمايند.
نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت : بايد نظارت كامل بر اجراي پروژه ها و تعاوني ها انجام گيرد و رفع مشکلات مسکن مهر یکی از برنامه های اصلي باشد و پيمانكاران به تعهدات خود عمل نمايند.
اين مقام مسئول تصريح كرد : اكثريت مسکن مهر مربوط به اقشار کم درآمد جامعه است که به امید خانه‌دار شدن در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند ،لازم است خدمات به نحو مناسب ارائه شود و مشکلات مسکن مهر رفع گردد.
پويافر افزود: بخش ديگر از مشكلات شهرك پيامبر اعظم(ص) عدم جمع آوري بموقع زباله ، كانال هاي دفع آب هاي سطحي، عدم روشنايي معابر در ساير نقاط شهرك ،نبود فضاي سبز و آسفالت است كه بايد اداره راه و شهرسازي زيرساخت هاي لازم را در كوتاه ترين زمان آماده كند و  شهرداري نيز در ادامه كارهايي كه به آن محول مي شود را به سرانجام برساند.
فرماندار در پايان باتاکید بر خدمت رسانی به مردم به عنوان يك اصل مهم براي تمامي مديران ادارات خاطر نشان كرد : وظیفه اصلی مدیران خدمت رسانی به مردم و رفع کمبودها ، با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه در راه آبادانی و توسعه و پیشرفت شهرستان است و بايد با این عمل اعتماد هر چه بیشتر مردم را جلب کرد .

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 336
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965086
افراد آنلاین: 52فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir