Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: دهیاران و اعضاء شوراهاي اسلامي در آباداني مناطق روستایی نقش تاثیرگذاري دارند. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار به همراه جمعي از مسئولان دستگاههاي اجرايي شهرستان از روستاهاي بخش قلعه قاضی بازديد به عمل آورد.
فرماندار شهرستان بندرعباس در اين بازديد در جمع روستاییان اظهار داشت : دهیاران و اعضاء شوراهاي اسلامي در آباداني مناطق روستایی نقش تاثیرگذاري دارند و بايد در جهت پيشرفت مناطق روستایی با برنامه ریزی منظم  عملکرد مثبتی را از خود ارئه نمایند .
این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: برای مسئولان هیچ شانی جز خدمتگذاری برای مردم نیست مسئولان باید با تمام ظرفیت و توان و امکانات و برنامه ریزی مناسب در جهت پیگیری مطالبات مردم و رفع مسائل و مشکلات روستاها تلاش نمایند.
سپس وی با توجه به ارائه مسائل و مشکلات مطرح شده توسط دهیاران روستاها عنوان نمود: در روستاها بعضی از مسائل و مشکلات نیازی به تامین اعتبار ندارد بلکه با هماهنگی بین ادارات شهرستان و اتخاد تدابیر لازم می توان این مشکلات را بر طرف نمود.
پویافر در پايان افزود : دستگاههای اجرایی شهرستان باید با همت و اراده قوي و حضور در مناطق روستايي در جهت رفع مشکلات و خدمت‌رسانی بهتر به مردم با ايجاد زير ساختهاي مناسب تلاش خود را بکار گیرند.   
 تعداد اخبار: 1497 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 528
بازدید دیروز: 1181
کل بازدیدکنندگان: 2012027
افراد آنلاین: 108فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir