Persian Gulf
امروز ، ساعت 00:46

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت روز ملی خلیج فارس ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار در پیامی 10 اردیبهشت روز ملی خلیج فارس را به تمامی مردم همیشه در صحنه شهرستان تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
  بسم الله الرحمن الرحیم

دهم  اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس یادآوراقتدار ، شوکت و میراثی گرانسنگ که ایرانیان آزاد اندیش روزگار کهن برای ما به یادگار گذاشته اند تا همواره مایه فخر و مباهات ما و نسلهای آینده باشد.این خطه نیلگون سرشار ازگنجینه های تاریخی،حماسی ،دینی ،اقتصادی بوده واین سرزمین کهن که در گذرگاه انتقال انرژی و مبادلات تجارت جهانی قرار گرفته است ریشه در تاریخ نام ایران دارد.
خلیج فارس همیشه با نگاه های طمع آمیز و سلطه گرانه مواجه بوده  است .اما مردم غیور ایران اسلامی علیرغم همه توطئه ها، با اقتدار از این آب های نیلگون حراست نمودند و همه نگاه ها و حرکت ها را ناکام گذاشته اند.
خلیج فارس براى ایرانیان تنها یک نام نیست ،بلکه حرمتی دارد برابر با ایثار و از جان گذشتگی تمام شهیدانی که برای صیانت از این سرزمین مقدس بارها و بارها جواب یاوه گویی های دشمنان را با نثار جان خود دادند.
اینجانب این روز بزرگ و ملی را  در کنار روزشورا ،مشارکت مردمی  و روز معلم ،روزاندیشه و علم وروزکارگر ،روزغیرت و تلاش ،قرار گرفته است ،گرامی داشته و رجا واثق دارم درخشش آب‌های همیشه خلیج فارس، انعکاسی از فروزندگی آفتاب آزادگی و وطن دوستی ایرانیان پاک اندیش بوده که نام عزیز ایران را در بستری به قدمت هزاران سال، در جای جای سرزمین آباء و اجدادی‌مان گسترانیده وبرای همیشه تاریخ بر فراز نام ایران میدرخشد.
 
  احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس

 

 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 178
بازدید دیروز: 890
کل بازدیدکنندگان: 1991750
افراد آنلاین: 185فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir