Persian Gulf
امروز ، ساعت 00:44

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: نظارت و کنترل قیمتها در ماه مبارک رمضان بطور مستمر ادامه یابد. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ،جلسه تنظیم بازار شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با تاکید بر اینکه نظارت و جلوگیری از افزایش قیمت اجناس بازار امری ضروری است ، اظهار داشت: کالاهای اساسی و مصرفی و ضروری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان به قیمت مصوب به گونه ای توزیع گردد که همه شهروندان امکان تهیه آن را داشته باشند.
وی در ادامه افزود: با توجه به فرا رسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان در اجرای اقدامات جهت تنظیم بازار تمهیدات لازم لحاظ شود که کالاها و اقلام مصرفی خانوارها با دسترسی آسان و با قیمت مناسب و همچنین به میزان کافی در اختیار مردم قرار گیرد تا شهروندان دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.
فرماندار بندرعباس با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی و متولی بازار باید تلاش مضاعفی برای تامین کالاهای اساسی مردم داشته باشند، گفت: برخورد جدی و قانونی با اخلال‌گران اقتصادی و گران‌ فروشان صورت گیرد.
پویافر ابراز داشت : اعضای ستاد تنظیم بازار با هم افزایی و اتحاد رضایت شهروندان را فراهم نمایند و تمام تلاش خود را در بازار و واحدهای صنفی برای کنترل کالاها و قیمتها بکار گیرند.
وی با اشاره به خدمات رسانی مطلوب به شهروندان گفت: کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان در مرحله اول شامل مرغ ،گوشت قرمز ،برنج و شکرتوسط سازمانهای مسئول فراهم شده است.
وی در پایان گفت :دراین راستا تلاش میگردد تا با استفاده از توان اجرایی  اصناف و اتحادیه‌های صنفی و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی، لبنی، پروتئینی، فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار کالاها با کیفیت و قیمت مناسب  عرضه گردد.
 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 134
بازدید دیروز: 890
کل بازدیدکنندگان: 1991706
افراد آنلاین: 142فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir