Persian Gulf
امروز ، ساعت 00:47

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: مشکلات مدارس شهرستان رفع گردد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اعضاء و تبریک ولادت فرخنده و با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: رسالت آموزش و پرورش تعليم و تربيت در جامعه است و اين رسالت با تعامل و همكاري همه نهادهاي مسئول محقق مي شود .
نماينده عالي دولت در شهرستان افزود : یکی از مهمترین نهادهای تأثیرگذار در تصمیم‌گیری‌های هر منطقه در حوزه تعلیم و تربیت و زیرساخت‌های اساسی رشد و بهبود آموزشی نهاد شوراي آموزش و پرورش است  .
احمد پويافر بیان داشت : اقداماتی ارزنده ای در هفته بزرگداشت مقام  معلم در ناحیه 1 و 2 شهر بندرعباس و فین انجام گرفت که قابل تقدیر است.
وی در ادامه ضمن تاکید بر رفع مشکلات مدارس شهرستان گفت : مدیران آموزش و پرورش برای مدیریت فضای آموزشی و نیروی انسانی زحمات فراوانی را متحمل می شوند و نخواهدگذاشت مشکلی در این خصوص پیش بیاید که موجب نگرانی دانش آموزان و اولیا فراهم گردد.
وی در پایان خدمت صادقانه را مهمترین اصل در جلب اعتماد مردم دانست و تصریح کرد: برای توسعه ، ساخت و تجهیز مدارس باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد و در این راستا اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در سطوح مختلف اقدامات قابل توجهی را در بحث بازسازی فضاهای آموزشی تخریبی انجام داده است که جای تشکر و قدردانی دارد.
 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 180
بازدید دیروز: 890
کل بازدیدکنندگان: 1991752
افراد آنلاین: 187فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir