Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:11

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : آیین نامه ورود کالا توسط ملوانان شناورهای دریایی سنتی اجرایی گردد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد .
فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن تبریک عید سعید فطر و سالگرد تاسیس سالروز جهاد کشاورزی و گرامیداشت روز محیط زیست و یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس خصوصا شهدای مدافع حرم شهید خلیل تختی نژاد و تشکر از حضور مسئولین و مردم در تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار اظهار داشت: قاچاق کالا که با هدف سود آوري انجام می شود ، در حقیقت یک اقدام و حرکت هدف دار از سوی دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور و ایجاد تغییر در سبک زندگی مردم است .
وي در ادامه افزود : آیین نامه ورود کالا توسط ملوانان شناورهای دریایی سنتی با ظرفیت کمتر از 500 تن لنج تجاری و ساماندهی و نوسازی آن شناورها موضوعی است که باید در دستور کار قرار گیرد و به سرعت اجرایی گردد.
اين مقام مسئول با تاکید بر اینکه دولت برای وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم برنامه ریزی کرده است بيان داشت : بايد فعاليت هاي مرزنشينان را ساماندهي كنيم و افرادي كه در چرخه اقتصادي فعاليت قانوني دارند را حمايت نمائيم.
پويافر تصریح کرد: برخي از مردم ساحل نشين سالهاست براي تامين معيشت خود مراودات مرزي و پيله وري دارند. كه بايد به  اين افراد در چارچوب دستوالعمل هاي قانوني اجازه فعاليت داد.
نماينده عالي دولت در شهرستان گفت : ظرفیتی ایجاد گردد تا ملوانان بتوانند با استفاده از ظرفيتهاي قانوني و آئين نامه جديد دولت از معافيت ها استفاده كنند.
وي در پايان افزود: بايد آگاه سازي و اطلاع رساني در زمينه قاچاق كالا و ارز انجام شود زيرا سبب مي گردد مردم از پيامد منفي اقتصادي اين امر آگاه شوند و مصرف كالاهاي توليد داخلي را در برنامه زندگي خود قرار دهند.
 تعداد اخبار: 1497 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 544
بازدید دیروز: 1181
کل بازدیدکنندگان: 2012043
افراد آنلاین: 124فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir