Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:07

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:میز خدمت درهمه ادارات و سازمانها جهت راهنمایی شهروندان راه اندازی گردد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای اداری شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد . 
فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن تبریک عید سعید فطر و تاسیس سالروز جهاد کشاورزی و روز محیط زیست و یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس خصوصا یاد شهید مدافع حرم شهید خلیل تختی نژاد گرامی داشته و با تشکر از حضور مردم در تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهرستان بندرعباس بعنوان بزرگترین شهرستان استان هرمزگان 700 هزار نفر جمعیت دارد  و شهر بندرعباس نیز 600 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است.
وی در ادامه گفت: شهرستان بندرعباس دارای 5 شهر است  که در این شهرها  حدود 325 آبادی وجود دارد  و از این تعداد 215 روستای بالای 20 خانوار است  و در این روستاها 210 روستا دارای شورا می باشد که  با احتساب  شوراهای شهر 215 شورا  در شهرستان وجود دارد که  بیشترین تعداد شوراهای استان در شهرستان بندرعباس می باشد.
 این مقام مسئول افزود: روستاهایی که دارای دهیاری هستند بیش از 200 روستا است و با همین نگاه به آمارهای ارائه شده متوجه می شویم که بیش از 71 سازمان و اداره در مرکز استان هرمزگان دارای اداره مستقل شهرستانی هستند و در نتیجه بالغ بر 94 درصد ادارات کل استانی دارای اداره شهرستانی در مرکز استان هستند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: باید جایگاه ادارات شهرستانی در مرکز استان ارتقاء یابد و مدیران مرکز استان با انگیزه بالاتری به کار خود ادامه دهند.
احمد پویافر بیان داشت:توزیع اعتبارات تملک دارایی امسال زودتر از سالهای قبل انجام گرفت و در اختیار ادارات و سازمانها قرار گرفت تا در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان گام های مفیدی بردارند.
 فرماندار بندرعباس بیان کرد:  مدیریت پسماند در حریم شهر در حال انجام است  و شهرک پیامبر(ع) اعظم به عنوان یکی از شهرکهای بزرگ استان که جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر را در خود جای  داده است  نیاز دارد اقدامات ویژه ای در این شهرک انجام شود  تا  جوابگوی نیازهای خیل عظیم ساکنین شهری خصوصا شهرک پیامبر اعظم (ص) باشیم.
 وی در ادامه گفت: چندین پروژه مهم شهری طی روزهای گذشته عملیات اجرائی آن شروع شده که جای تشکر دارد  همچنین اقداماتی که صنایع بزرگ حاضر در بندرعباس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود انجام داده اند با پیگیری جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان بوده که مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می دارم.
پویافر در پایان تصریح کرد: شورای عالی اداری به استناد دستور ریاست محترم جمهور تکلیف کردند که ادارات و سازمانها در خصوص راه اندازی میز خدمت هر چه سریعتر اقدام نمایند و کارشناسان با تجربه را جهت راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شهروندان گرامی در محل میز خدمت قرار دهد تا شهروندان در ساختمان ادارات و سازمانها سرگردان نشوند و بتوانند در کوتاه ترین زمان کار خود را به سرانجام برسانند و یکی از شاخص های مهم ارزیابی مدیران در سال جاری همین موضوع میز خدمت خواهد بود.
 تعداد اخبار: 1497 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 460
بازدید دیروز: 1181
کل بازدیدکنندگان: 2011959
افراد آنلاین: 40فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir