Persian Gulf
امروز ، ساعت 21:08

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : ورزش باید در سطح شهرستان و روستاها ترویج داده شود. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد .
فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن  از یاران امام (ره) و هفته قوه قضائیه اظهار داشت: استفاده حداکثری از ظرفیت و پتانسیل دستگاه‌های اجرایی،سازمانها و نهادها در شهرستان، توسعه و تعمیم ورزش همگانی از طریق فراهم آوردن زمینه‌های مناسب جهت افزایش انگیزه و توجه اقشار مختلف جامعه به فعالیت جسمانی، ساماندهی فعالیت‌های همسو در زمینه همگانی کردن ورزش از مهمترین اهداف شورای ورزش همگانی شهرستان بندرعباس است.
وي در ادامه افزود : تأمین سلامت جسمی و روانی آحاد جامعه، غنی‌سازی اوقات فراغت، گسترش روابط اجتماعی، دور شدن از زندگی ماشینی و در نهایت زمینه‌سازی برای دستیابی به اهداف قهرمانی از مهمترین اهداف ورزش همگانی است.
نماینده عالی دولت با بیان این که ورزش باید در سطح شهرستان و روستاها ترویج داده شود ، خاطر نشان کرد: ورزش اگر در روستاهای شهرستان ترویج یابد قطعا می تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی را بر طرف سازد.
فرماندار بندرعباس گفت: مهمترین وظیفه شورای همگانی ورزش ایجاد زیر ساخت های مناسب برای ورزش همگانی است تا نشاط و سلامت مناسبی در جامعه ایجاد گردد.
پويافر در پایان تصریح کرد: باید فعالیت بیشتری را در زمینه پیشرفت ورزش های روستایی انجام دهیم و کمبودها را در روستاها به حدعقل برسد تا انگیزه در بین جوانان روستایی برای ادامه ورزش بیشتر شود.
 تعداد اخبار: 1497 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 474
بازدید دیروز: 1181
کل بازدیدکنندگان: 2011973
افراد آنلاین: 54فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir