Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:09

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاون فرماندار بندرعباس:نظارت‌های مسئولين دستگاههاي مربوطه برای مردم اطمینان بخش خواهد بود. ( )

معاون فرماندار گفت: اطلاع رسانی و آموزش مهم ترین راه پیشگیری از بیماری است و در این راستا مسئولین باید تمامی موارد را به طور واضح در اختیار مردم قرار دهند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به رياست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشکیل گردید.
معاون فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن تبریک روز دامپزشکی و روز جهانی کودک اظهار داشت : ما مسئول سلامت مردم هستیم و مردم به ما اعتماد دارند و تمام تلاش‌ ما بر اين است كه تا آنچه مردم تغذیه می‌کنند مطابق استاندارد های سالم باشد .
فرزاد ابراهیمی خاطر نشان شد : نظارت‌های مسئولين دستگاههاي مربوطه برای مردم اطمینان بخش خواهد بود زيرا استفاده برخي از كودكان از مايعات و نوشيدني هاي غير بهداشتي و همچنین فست فود ها تعدادي از آنان را با مشكل مواجه كرده که نیاز است مراكز بهداشتي نظارت دقيق تري بر توزيع مواد خوراکی در شهرستان را داشته باشند.
این مقام مسئول در پایان تصريح كرد : اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از هر بیماری امري ضروري است و بايد به عموم مردم یادآوری شود که مصرف بعضی از خوراکی ها موجب فشار خون و برخی بیماری های دیگر خواهد گردید خصوصا در سطح مدارس که آموزش و پرورش نقش بسزایی در این زمینه دارد.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 316
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965066
افراد آنلاین: 32فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir