Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:ساحل بندرعباس ساماندهی می شود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: ساماندهی ساحل بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاههای مرتبط با وظیفه ای که برای آنها مشخص گردیده  برای ساماندهی و زیباسازی ساحل بکوشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا اظهار داشت: ستاد ساماندهی سواحل وظیفه دارد با کمک کمیته های هفت گانه در کوتاه ترین زمان وضعیت ساحل بندرعباس را متحول سازد و محیط مناسب را برای حضور مردم فراهم کند.
وی در ادامه افزود: شهرداری و شورای شهر باید زیرساخت ها را در ساحل آماده سازند و اجرای طرح ها را به بخش خصوصی واگذار کنند و نظارت کنند تا با فرصتی که به بخش خصوصی داده می شود چهره ساحل تغییر کند و مردم بتوانند بهره لازم را از فضای بوجود آمده ببرند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: جانمایی شناگاهها،ایجاد پارکینگ،نصب پرچم ها و علائم هشدار دهنده در ساحل از مواردی دیگری است که باید به سرعت انجام شود تا مردم بدانند از چه نقاطی وارد ساحل شوند و در چه محلی شنا کنند.
فرماندار بندرعباس در پایان با اهدای احکام کمیته های هفت گانه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس به مسئولین کمیته های مربوطه به همراه یک نسخه دستوالعمل مدیریت ستاد ساماندهی سواحل به کلیه دستگاههای عضو جلسه را به پایان رساند.


 


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 331
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965081
افراد آنلاین: 47فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir