Persian Gulf
امروز ، ساعت 23:38

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:مدیران دستگاهها با عزم و اراده قوی در عمران و آبادانی شهرستان بکوشند. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: دستگاه هاي اجرايي شهرستان در نیمه دوم سال بايد با جدیت بيشتري به کار و تلاش بپردازند بطوریکه موجب افزايش رفاه و خدمات رساني به مردم شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن گرامیداشت روز ملی پارالمپیک و تبریک هفته تربیت و ورزش اظهار داشت: موفقیت بانوان کشور در مسابقات پارالمپیک موجب خوشحالی و خرسندی مردم کشورمان شد و افتخاری دیگر برای جمهوری اسلامی ایران و همچنین کسب مقام نایب قهرمانی توسط بانوی هرمزگانی را در این مسابقات به جامعه ورزشی استان تبریک عرض می نمایم.
وی در ادامه بیان داشت: خیل عظیمی از هموطنان گرامی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی عازم کربلای معلا  هستند که تاکید می شود ادارات همکاری های لازم را در این زمینه با زائرین داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان در دیگر سخنان خود عنوان کرد: باید شرایط موجود را به گونه ای مدیریت کنیم که مردم در زندگی روزمره خود دچار مشکل نشوند و بتوانند از لحاظ معیشتی از عهده مخارج خود بر آیند که برای تحقق آن تلاش های شبانه روزی شما مدیران را می طلبد و نیاز به عزم و اداره قوی دارد که این جدیت در شما مدیران شهرستان بندرعباس وجود دارد.
احمد پویافرگفت: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم و باید بکوشیم و با خدمتگذاری بی منت مردم را به آینده امیدوار نمائیم و باعث رشد و شکوفایی میهن اسلامی و شهرستان بندرعباس شویم.
این مقام مسئول افزود:اقدامات ارزنده و قابل توجه ای در طول این چهل سال در شهر و روستاها صورت گرفته است و همه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران به خوبی در آبادانی کشور کوشیده اند.
فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: با توجه به تغییرات آب و هوایی در نیمه دوم سال لازم است دستگاههای عضو کمیته بحران اعم ازدستگاههای اداری، نظامی و انتظامی آمادگی های لازم را جهت مقابله با هر گونه بلایای طبیعی را داشته باشند.
 تعداد اخبار: 1532 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 337
بازدید دیروز: 247
کل بازدیدکنندگان: 2044751
افراد آنلاین: 11فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir