Persian Gulf
امروز ، ساعت 23:38

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، احمد پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته تربیت و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان و ورزشکاران این شهرستان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن ، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت ، ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی ، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی ، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه ، قرارگیرد.
اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش ، مربیان ، ورزشکاران ، داوران ، پیشکسوتان ، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی شهرستان ورزش دوست بندرعباس تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس

 تعداد اخبار: 1532 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 344
بازدید دیروز: 247
کل بازدیدکنندگان: 2044758
افراد آنلاین: 18فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir