Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:37

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار شهرستان بندرعباس:ثبت به موقع وقایع حیاتی موجب آمار صحیح برای تصمیم گیری می شود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: با توجه به اقداماتی که تاکنون در جهت ثبت بهنگام وقایع حیاتی صورت پذیرفته مسئولان شهرستان باید عنایت ویژه و بیشتری به این مقوله مهم داشته باشند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.

فرماندار بندرعباس با تأکید بر نقش محوری ثبت به موقع وقایع حیاتی  در امور توسعه ای شهرستان ، استخراج آمار دقیق و منظم وقایع مربوط به آنان را رکن مهمی در دقت برنامهریزیها دانست و اظهارداشت: برای ثبت وقایع حیاتی باید فرهنگ سازی شد  این امر در کوتاه ترین زمان برای عموم مردم تبیین و آگاه سازی شود ، چرا که ثبت به موقع وقایع حیاتی موجب آمار صحیح برای تصمیم گیری می شود.
وی در ادامه افزود: نباید پراکندگی شهرها و روستاهای شهرستان موجب دیر ثبتی وقایع حیاتی شود ، لذا در این خصوص شهرداری‎ها و دهیاری‎ها میتوانند کمک موثری به ثبت احوال داشته باشند.
فرماندار بندرعباس در پایان بیان داشت: طی سالهای اخیر بحث دیر ثبتی وقایع حیاتی کاهش یافته است اما هنوز برخی از مردم با اهمیت ثبت وقایع حیاتی آشنا نیستند بنابراین باید با آموزش و فرهنگسازی به سمتی حرکت کنیم که در جامعه امکان ارائه آمارهای دقیق و مستند فراهم شود.


احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1459 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 868
بازدید دیروز: 436
کل بازدیدکنندگان: 1951442
افراد آنلاین: 54فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir