Persian Gulf
امروز ، ساعت 03:20

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:پدافند غیر عامل نوعی دفاع بدون سلاح است. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: تهدید وجود دارد اما باید پدافند غیر عامل را جهت خنثی نمودن هرگونه تهدیدی تقویت کنیم.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار در گردهمایی و رزمایش سراسری آماده به کاری دیزل ژنراتورهای مراکز حیاتی،حساس و مهم بمناسبت هفته پدافند غیرعامل در سالن کنفرانس شرکت توزیع برق استان حضور بعمل آورد.
فرماندار بندرعباس در شروع سخنان خود ضمن تسلیت اربعین حسینی و تبریک فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: تلاش شبانه روزی کارشناسان و مدیران شرکت توزیع برق منجر به رفاه و آسایش مردم شده که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی در ادامه افزود: امروزه همه سازمانها و ادارت برای انجام هرگونه فعالیتی نیاز به برق دارند و بدون تردید وجود برق در کلیه امورات الزامی و حیاتی است.
پویافر ضمن مهم و حساس دانستن پدافند غیر عامل اذعان داشت: پدافند غیر عامل نوعی دفاع بدون سلاح است که بکارگیری جنگ افزار در آن وجود ندارد و با اجرای آن می‌توان از وارد شدن خسارات مالی ، تجهیزاتی و تلفات انسانی جلوگیری نمود و یا میزان خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش داد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اگر در امر پدافند غیر عامل غفلت کنیم ضربات و خسارات جبران ناپذیری بر کشور وارد خواهد شد به همین منظور ادارات و سازمانها باید به این موضوع اهمیت بیشتری دهند و خود را برای هر گونه تهدیدی از سوی دشمن آماده سازند.
احمد پویافر گفت: در سالهای اخیر اقدامات ارزنده ای در حوزه پدافند غیرعامل در سطح کشور صورت گرفته که ستودنی است اما کافی نیست و باید بیش از این به پدافند غیر عامل بپردازیم
تا تهدیدها به حدعقل ممکن کاهش پیدا کند.
این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: در کارگروه انرژی طی سالهای  قبل و سال جاری یکی از تاکید های شرکت توزیع برق راه اندازی دیزل ژنراتورها در دستگاهها بوده که می تواند مشکلات ما را در زمان تهدید به حدعقل برساند و کاهش دهد تا در هنگام قطعی برق دستگاهها و سازمانها بتوانند فعالیت های خود را ادامه دهند و به مشکل خاصی بر نخورند.
 تعداد اخبار: 1739 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 197
بازدید دیروز: 960
کل بازدیدکنندگان: 2168629
افراد آنلاین: 26فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir