Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:گام های موثر تری برای روستاها برداشته شود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: بايد در جهت تحقق خدمت رساني بهتر به مردم  در روستاها ، كه سهم به سزايي در چرخه توليد كشور را بر عهده دارند گامهاي موثرتري برداشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی و بخشدار مرکزی از روستای هدف گردشگری سیخوران منطقه سیاهو بازدید بعمل آورد.
فرماندار بندرعباس در شروع سخنان خود با اشاره به درخواست هاي اهالي روستا و با تاكيد به مسئولان دستگاههاي اجرايي افزود : منزلت مسئولان بر پايه ي خدمتگزاري است و بايد با احصاء موقيعت ها در جهت رفع نيازهای مردم تلاش بيشتري داشته باشند و مردم نيز بايد در سايه اتحاد و همدلي با يكديگر و با مسئولان ، براي توسعه و پيشرفت مناطق دخيل باشند.
وي در ادامه بیان داشت : ادارات مرتبط با مشکلات مطرح شده در این روستا باید با همت و اراده قوي و حضور در مناطق روستايي در جهت رفع مشکلات و خدمت‌رسانی بهتر به روستای گردشگری سیخوران با ايجاد زير ساختهاي مناسب تلاش نمايند.
پویافر در پایان ارائه خدمات مطلوب به روستاییان را امری ضروری دانست و گفت : باید سعی در تقویت زیرساخت‌های اقتصادی روستاها کنیم تا جوانان روستایی مجبور نشوند برای کسب درآمد و شغل به شهرها مهاجرت کنند که در همین راستا می شود طرح بوم گردی را اجرا کرد زیرا روستای سیخوران قابلیت میزبانی از گردشگران را دارد.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 333
بازدید دیروز: 790
کل بازدیدکنندگان: 1965083
افراد آنلاین: 49فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir