Persian Gulf
امروز ، ساعت 02:29

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : نقش و جایگاه بانوان در جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت است. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: بانوان  با همت و تلاش  به جایگاه واقعی خویش دست یابند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافرفرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت : کارگروه امور بانوان و خانواده  با برنامه ریزی های مدون و تعامل ، همکاری و برقراری ارتباط نزدیک با دختران و زنان به ویژه قشر آسیب پذیر می تواند در پایداری خانواده ها نقش اساسی ایفا کند .
نماينده عالي دولت در شهرستان با بیان اینکه این امر مستلزم توسعه رویکرد و ارتقاء بینش در جهت نوع فعالیت ها می باشد گفت : کمیسیون امور بانوان می تواند انتقال دهنده الگوهای مناسب فرهنگی و اجتماعی براي زنان و دختران جامعه  باشد چرا كه نقش و جایگاه زن در جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت بود و این قشر از جامعه سالهاست که پا به پای مرد ها در تمامی مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی ایفا می کنند.

وی با بیان این مطلب که  اکثر بانوان جامعه ما با ورزش فاصله دارند بیان داشت: در راستای حمایت از ورزش بانوان باید امکانات و فضاهای ورزشی موجود در شهرستان ارتقاء یابد.
فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: توجه جدی به ارزشهای دینی ،  ورزش ، مطالعه و مشارکت در فعالیت های اجتماعی از راهکارهایی است که منجر به افزایش توانمندی بانوان می شود.

 

 تعداد اخبار: 1672 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 141
بازدید دیروز: 554
کل بازدیدکنندگان: 2121824
افراد آنلاین: 116فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir