Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:04

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس: جهاد کشاورزی طرح های مربوط به خود را با جدیت دنبال کند. ( )

معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس گفت: شهرستان بندرعباس دارای ظرفیت های بسیاری از جمله طرح های گلخانه ای است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، سرکارخانم دکتر غلامپور معاونت برنامه ریزی و توسعه  فرمانداری بندرعباس از اداره جهاد کشاورزی بندرعباس بازدید بعمل آورد.
معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس در این بازدید ضمن تشکر از خدمات اداره جهاد کشاورزی شهرستان بندرعباس ضمن گرامیداشت در پیش بودن دهه مبارک فجراظهار داشت: طرح کارورزی یکی از طرح هایی است که می تواند مشکلات اشتغال زایی را  در شهرستان بندرعباس کاهش دهد و لازم است مسائل و مشکلات آن مورد بررسی قرار گیرد و در کوتاه ترین زمان طرح اجرا شود.
وی در ادامه افزود: اشتغال در روستاها  یکی از اولویت های شاخص شهرستان بندرعباس است و باید در خصوص نحوه و چگونگی توزیع اعتبارات اشتغال پایدار روستایی راهکارهای آسان را در پیش بگیریم و باعث رشد و شکوفایی روستائیان گردیم.
سرکارخانم غلامپور معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس در پایان گفت: شهرستان بندرعباس دارای ظرفیت های گوناگونی ازجمله طرح های گلخانه ای است که می تواند باعث اشتغال زایی شود و اداره جهاد کشاورزی باید ظرفیت های گلخانه ای را در شهرستان شناسایی  و طرح ها را اجرایی نماید.
 تعداد اخبار: 1634 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 380
بازدید دیروز: 811
کل بازدیدکنندگان: 2103438
افراد آنلاین: 73فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir