Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:05

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: فرماندار یعنی کلیت دولت در تمامی زمینه ها ( )

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:همه عوامل باید در این دوره آقای کناری را یاری دهند، یاری دادن یک مسئول یعنی یاری دادن نظام و مردم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، آئین تکریم جناب آقای پویافر و معارفه جناب آقای کناری سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در شورای اداری شهرستان با حضور دکتر حیدری سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در محل تالار غدیر این فرمانداری انجام گردید.

ایرج حیدری در شروع این جلسه اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب تنها فیزیکی و عمرانی نبوده است، حتما برنامه ای بگذارید تا دانش آموزان، شهروندان و کارمندان دستگاه های اجرایی از نمایشگاه 40 سالگی انقلاب دیدار کنند.

وی با بیان اینکه ما در حوزه های مختلف موفق بودیم اما در حوزه نرم افزاری هم موفق بوده ایم و باید بازگو شود، افزود: باید شعار استقال، آزادی، جمهوری اسلامی برای مردم تشریح شود، این انقلاب حاصل خون شهداست و به سادگی به دست نیامده است؛ امروز تمام اقتدار سیاسی جمهوری اسلامی نه تنها کمتر از ابرقدرت ها نیست بلکه شاید بیشتر هم باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: آقای پویافر هم بومی بوده و هم از خانواده وزارت کشور است، تغییر فرماندار ذره ای از قابلیت های پویافر را کم نمی کند و جایگاه بسیار وسیعی در استانداری کسب کرده که بسیار گسترده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آنچه انتظار می رود این است که آقای کناری احساس نکند سرپرست است، فرماندار یعنی کلیت دولت در تمامی زمینه ها، همه عوامل باید در این دوره آقای کناری را یاری دهند، یاری دادن یک مسئول یعنی یاری دادن نظام و مردم.

 تعداد اخبار: 1634 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 402
بازدید دیروز: 811
کل بازدیدکنندگان: 2103460
افراد آنلاین: 92فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir