Persian Gulf
امروز ، ساعت 02:28

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


سرپرست فرمانداری بندرعباس: شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم. ( )

سرپرست فرمانداری بندرعباس گفت: بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، اهتمام جدي صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه شوراي گندم ، آرد و نان شهرستان به رياست عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : نظارت ، بازرسی و ایجاد رقابت در نانوایی ها، تشویق نانوایی ها و افزایش بازرسی های بهداشت به صورت جدی امري ضروري است و بايد به سرعت انجام شود.
عزیزاله کناری در ادامه افزود: همه ما با يك مديريت برنامه محور حركت كنيم و با نگاه مديريتي و هم انديشي و همدلي ميتوانيم كارها را ساماندهي داده و شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم.
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در ادامه به نقش بازرسي ها در بهبود كيفيت و تنوع نان اشاره و خاطر نشان كرد: با بازرسي هاي منظم توسط اعضاي كارگروه از مرحله توليد تا مرحله توزيع و آموزش نانوايان مي توان نان مرغوب به مردم ارائه داد.
وي در پايان خواستار همكاري بیشتر مجموعه شركت غله ، كارخانه هاي آردسازي و اتحاديه نانوايان شد و تصریح کرد: بازدیدهای مشترکی بصورت مدام از واحدهای نانوایی سطح شهر انجام شود و بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، اهتمام جدي صورت پذیرد.
 تعداد اخبار: 1672 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 115
بازدید دیروز: 554
کل بازدیدکنندگان: 2121798
افراد آنلاین: 90فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir