Persian Gulf
امروز ، ساعت 02:30

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


سرپرست فرمانداری بندرعباس: حقوق شهروندی در جامعه نهادینه شود. ( )

سرپرست فرمانداری بندرعباس گفت: همه جلسات شهرستان باید با رویکرد کاربردی، رفع مشکلات مردم و اثرگذاری در جامعه هدف برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان به ریاست عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری بندرعباس در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در این جلسه پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)  را تبریک گفت و اظهار داشت: كارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان به عنوان متولی اصلی فرهنگ سازی در جامعه باید تمامی موارد لازم جهت ارتقای فرهنگ عمومی جامعه را شناسایی و درجهت رفع موانع موجود قدم بردارد.
وی افزود: اگر حقوق شهروندی در جامعه نهادینه شود بسیاری از مشكلات و ناهنجاری های اجتماعی نیز برطرف خواهد شد.
این مقام مسئول  در ادامه خاطرنشان کرد: هر گونه کوتاهی در این زمینه ، جفا در حق مردم است و نباید از هیچ یک از ماموریت ها غافل شویم.
کناری تصریح کرد: نظارت بر عملكرد دستگاههای اجرایی و تسریع در امورات جاری مراجعین یكی از راههای رعایت حقوق شهروندی به شمار می رود لذا می طلبد مسئولین نسبت به این مهم اهتمام جدی داشته باشند.
سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در پایان به همه مسؤولان، تاکید کرد و گفت: همه جلسات شهرستان باید با رویکرد کاربردی، رفع مشکلات مردم و اثرگذاری در جامعه هدف برگزار شود و صرف ارائه آمار و ارقام مشکلی را حل نمی کند.
 تعداد اخبار: 1672 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 152
بازدید دیروز: 554
کل بازدیدکنندگان: 2121835
افراد آنلاین: 127فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir