Persian Gulf
امروز ، ساعت 02:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


سرپرست فرمانداری بندرعباس: دستگاههای اجرایی نگاه ویژه ای به روستاها داشته باشند. ( )

سرپرست فرمانداری بندرعباس گفت: اطلاع رسانی مناسب به روستائیان در خصوص استفاده از تسهیلات ارائه شده توسط دستگاههای متولی می تواند در ایجاد اشتغال و افزایش تولید اثر گذار باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری در همایش شوراهای اسلامی ، دهیاران و معتمدین بخش تخت حضور بعمل آورد.
سرپرست فرمانداری بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش شوراها در اداره و مدیریت مسائل جاری بسیار مهم و پررنگ در نظر گرفته شده چرا که این امر برگرفته از مبانی دین مقدس اسلام می باشد و مسلمانان را به شور و مشورت در انجام امور دعوت کرده است.
وی در ادامه افزود: دهیاران حلقه اول اتصال مردم با حاکمیت هستند و می بایست مسائل و مشکلات مردم روستا را درزمینه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی رصد نمایند و در حدعقل زمان به مدیران اجرایی منعکس نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: دستگاههای اجرایی باید نگاه ویژه ای به روستاها داشته باشند و تمام اهتمام خود را بکارگیرند تا در این حوزه ها خدمات مطلوب به روستائیان ارائه گردد.
عزیاله کناری در پایان ایجاد بستر کارآفرینی و اشتغال را دو وظیفه مهم شوراها و دهیاران عنوان و تصریح کرد: اطلاع رسانی مناسب به روستائیان در خصوص استفاده از تسهیلات ارائه شده توسط دستگاههای متولی می تواند در ایجاد اشتغال و افزایش تولید اثر گذار باشد.
 تعداد اخبار: 1672 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 64
بازدید دیروز: 554
کل بازدیدکنندگان: 2121747
افراد آنلاین: 39فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir