Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:50

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


برگزاری جلسه اي به منظور هماهنگي درخصوص ويژه برنامه هاي 13 آبان روز دانش آموز و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و طرح رهروان شهيد فهميده ( )

روز دوشنبه مورخ 27/7/88 جلسه اي به منظور هماهنگي درخصوص ويژه برنامه هاي 13 آبان روز دانش آموز و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و طرح رهروان شهيد فهميده به رياست آقاي احمد راستي فرماندار بندرعباس و حضور اعضاء در محل فرمانداري برگزار گرديد.
احمد راستي فرماندار بندرعباس ضمن تسليت به مناسبت شهادت مظلومانه سردار شوشتري و همراهانش كه براي ايجاد آرامش و امنيت كشور و وحدت بين شيعه و سني جانفشاني نمودند . اظهار داشت :‌انقلاب اسلامي همواره با توطئه هاي زيادي روبرو بوده است و دنياي غرب با تمام قدرت و توان خود در جهت خدشه دار نمودن نظام مقدس جمهوري اسلامي با بكار گيري عوامل خود در منطقه اقدام به كشتار مردم مسلمان شيعه و سني در بلوچستان نموده است كه هوشياري و بيداري ملت سربلند ايران اسلامي را در اين جهت مي طلبد ،‌ فرماندار بندرعباس از شهيد فهميده بعنوان الگو و سرمشق و يكي از اسطوره هاي به يادماندني در تاريخ ملت ايران ياد نمود.
و از دانش آموزان و دانشجويان بسيجي خواست با تاسي از شهيد فهميده در لباس مقدس بسيج از ارزش ها و شخصيت و جوهره وجودي خويش و كشور مردانه دفاع كنند.
در اين جلسه اعلام شد كه در تاريخ 10 آبان سال جاري بيش از 12 هزار نفر دانش آموزان بسيجي در سطح استان در ويژه برنامه رهروان شهيد فهميده شركت خواهند نمود. سرهنگ يزدانشناس فرماندهي سپاه ناحيه بندرعباس اظهار داشت اين مراسم در بندرعباس در تاريخ فوق با حضور بيش از 4 هزار نفر از دانش آموزان نواحي 1 و 2 بندرعباس از محل ميدان شهدان بطرف گلزار ملكوتي شهدا بصورت راهپيمائي انجام خواهد شد.
در ادامه اين جلسه فرماندار بندرعباس اظهار داشت غبار روبي گلزار شهدا و راهپيمائي سراسري 13 آبان ، دعوت از خانواده معظم شهيد فهميده و حضور آنان در بندرعباس از عمده برنامه هاي اين ايام خواهد بود.
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 503
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484935
افراد آنلاین: 77فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir