Persian Gulf
امروز ، ساعت 04:48

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: ابعاد مختلف واقعه غدیر با اجرای برنامه های مختلف برای مردم تبیین می شود ( )

فرماندار بندرعباس گفت: در ایام عید سعید قربان تا عید غدیر خم، ابعاد مختلف واقعه بسیار مهم غدیر با اجرای برنامه های مختلف در شهرستان بندرعباس برای مردم تبیین می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعیاد سعید قربان و غدیر شهرستان بندرعباس، غدیر را واقعه ای بسیار مهم در تاریخ اسلام و جهان بشریت دانست و اظهار داشت: باید در ایام عید سعید غدیرخم با برگزاری برنامه های مطلوب و در سطح کیفی بالا، ابعاد مختلف واقعه غدیر و پیام این روز بزرگ را برای مردم به درستی تبیین کرد.
وی با بیان اینکه مردم از اشتیاق بسیار زیادی برای برگزاری اعیاد مذهبی برخوردار هستند، عنوان کرد: باید در ایام اعیاد سعید قربان تا غدیر فضایی شاد و معنوی در شهرستان بندرعباس ایجاد شود و ادارات مختلف در کنار مردم برنامه های متنوعی را در این ایام برگزار کنند.
فرماندار بندرعباس ادامه داد: برای برگزاری مطلوب برنامه های قربان تا غدیر در شهرستان بندرعباس کمیته های مختلفی تشکیل شده و بازاریان و اصناف نیز برنامه هایی را برای این ایام در نظر گرفته اند که اجرا خواهد شد.
مرادی با تاکید بر اینکه ادارات باید در ایام عید غدیر تمامی توان خود را در ایجاد فضایی مناسب در شهر به کار بگیرند، بیان داشت: مردم ایران عاشق ولایت و امیرالمومنین حضرت علی (ع) هستند و بنابراین باید همه ظرفیتها برای گرامیداشت عید سعید غدیر به کار گرفته شوند.
حجت الاسلام مجید سالاری مشاور امور مذهبی و خیریه فرماندار بندرعباس نیز در این جلسه اظهار داشت: ایام عید سعید غدیر، ایام بسیار با فضیلتی است و در این ایام باید جنبه های مختلف واقعه غدیر را به جوانان معرفی کنیم تا آنان نیز این مسئله را به درستی درک کنند.
وی ادامه داد: غدیر واقعه ای بسیار بزرگ در تاریخ اسلام است و باید برنامه هایی که در خصوص آن برگزار می شود، بسیار باشکوه باشد که در این راستا دستگاههای اجرایی باید همانند مردم پیشگام شده و فضایی معنوی را در ایام غدیر در نقاط مختلف شهرستان بندرعباس ایجاد کنند.
در پایان این نشست حجت الاسلام عامری دبیر شورای راهبردی بنیاد غدیر استان هرمزگان و آقای غلامی معاون علمی و پژوهشی بنیاد غدیر استان هرمزگان به تبیین ابعاد مختلف واقعه غدیرخم با استناد به نظرات علما شیعه و سنی پرداختند.


 

 تعداد اخبار: 1965 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 292
بازدید دیروز: 1136
کل بازدیدکنندگان: 2603303
افراد آنلاین: 67فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir