Persian Gulf
امروز ، ساعت 04:50

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


مرادی: اتمام طرحهای عمرانی نیمه تمام شهرستان بندرعباس در اولویت قرار بگیرد. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: اتمام طرحهای عمرانی نیمه تمام شهرستان بندرعباس باید در اولویت دستگاههای اجرایی قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرعباس، برنامه ریزی درست را مهمترین رکن در پیشرفت و پویایی دستگاههای اجرایی دانست و افزود: وضعیت برنامه ریزی استفاده از اعتبارات در شهرستان بندرعباس باید به طور خاصی مورد توجه قرار بگیرد، چون بندرعباس پرجمعیت ترین شهرستان هرمزگان است و طرحهای عمرانی آن از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
وی بر نظم بخشی در هزینه کردن اعتبارات تاکید کرد و اظهار داشت: دستگاههای اجرایی باید نسبت به نظم بخشی در هزینه کردن اعتبارات توجه خاصی داشته باشند و با یک برنامه ریزی درست از اعتبارات به شکلی بهینه استفاده کنند.
فرماندار بندرعباس درادامه با اشاره به لزوم اتمام طرحهای نیمه تمام، عنوان کرد: دستگاههای اجرایی باید میزان نظارت و پیگیری خود را در راستای اتمام طرحهای عمرانی نیمه تمام در شهرستان بندرعباس افزایش داده تا این طرحها در زمان مناسب با کیفیت مطلوب به بهره برداری برسند.
مرادی ادامه داد: فرمانداری بندرعباس نیز در راستای ایفای نقش نظارتی خود، بازرسی از طرحهای عمرانی شهرستان بندرعباس را در دستور کار قرار داده و میزان پیشرفت فیزیکی این طرحها طبق برنامه ریزی صورت گرفته را مورد بررسی قرار خواهد داد.
وی همچنین بر لزوم توجه به طرحهای عمرانی روستایی تاکید کرد و گفت: طرحهایی که عملیات اجرایی آنها در روستاهای دورافتاده نیز آغاز شده نباید فراموش شوند و مدیران مربوط باید به بهترین شکل ممکن این طرحها را به اتمام برسانند.
 تعداد اخبار: 1965 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 296
بازدید دیروز: 1136
کل بازدیدکنندگان: 2603307
افراد آنلاین: 69فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir