Persian Gulf
امروز ، ساعت 12:19

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: تولید محصولات با کیفیت نیازمند استفاده از الگوهای جدید در کشاورزی است. ( )

فرماندار بندرعباس بر استفاده از الگوهای جدید در زمینه کشاورزی برای تولید محصولات با کیفیت و همچنین صرفه جویی بیشتر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در جلسه توسعه بخش کشاورزی شهرستان بندرعباس با تاکید بر رفع مشکل کشاورزان با اجرای طرحهای توسعه ای، اظهار داشت: شهرستان بندرعباس از ظرفیتهای بسیار خوبی در بخش کشاورزی برخوردار است که با استفاده از این ظرفیتها می توان بخش عمده ای از مشکل بیکاری در شهرستان بندرعباس را رفع کرد.
وی بر اجرای هرچه بهتر طرح توسعه کشاورزی در شهرستان بندرعباس تاکید کرد و افزود: دولت برنامه بسیار خوبی را برای توسعه کشاورزی در کشور طراحی کرده و امکانات و اعتبارات مناسبی را نیز برای این کار در نظر گرفته که مسئولان باید از این فرصت برای بهبود وضع کشاورزی بهترین استفاده را کرده و تلاش لازم را در این خصوص انجام دهند.
فرماندار بندرعباس در ادامه به لزوم استفاده از الگوهای جدید در کشاورزی اشاره کرد و بیان داشت: در قالب طرح توسعه کشاورزی، زمینهای مناسب و سایر امکانات برای کشاورزی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و افراد متقاضی نیز باید در کار خود از الگوهای جدید کشاورزی استفاده کرده تا هم صرفه جویی های لازم انجام شود و همچنین محصولات بهتر و با کیفیت تری تولید شود.
مرادی با تاکید بر اینکه طرح توسعه کشاورزی می تواند رفع کننده مشکل بیکاری باشد، تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی طرح توسعه کشاورزی ایجاد اشتغال برای جوانان و به خصوص برای افرادی است که در زمینه کشاورزی تحصیلات خود را انجام داده اند و اجرای این طرح می تواند مشاغل فراوانی را در شهرستان بندرعباس ایجاد کند.
وی با اینکه باید فرهنگ و نوع نگاه جوانان نسبت به اشتغال تغییر کند، عنوان کرد: متاسفانه نگاه برخی از جوانان به اشتغال تنها پشت میز نشینی و استخدام در ادارات دولتی است در حالی که جوانان استعدادهای مختلفی دارند که می توانند با استفاده از تسهیلات ایجاد شده از سوی دولت کارآفرینی کرده و علاوه بر ایجاد شغل برای خود، برای سایر جوانان نیز شغل ایجاد کنند.
فرماندار بندرعباس تاکید کرد: طرح توسعه کشاورزی نیز یکی از فرصتهای بسیار مناسب برای جوانان علاقه مند به کشاورزی است که باید به خوبی از آن استفاده شود.
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 566
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484998
افراد آنلاین: 121فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir