Persian Gulf
امروز ، ساعت 12:19

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


مرادی: استعدادهای جوانان در محلات قدیمی بندرعباس مورد توجه قرار گیرد. ( )

فرماندار بندرعباس خواستار توجه بیشتر به استعدادهای جوانان در محلات قدیمی بندرعباس شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی فرماندار بندرعباس با حضور در مسجد حضرت علی اصغر (ع) محله نخل ناخدا بندرعباس با مردم این محله دیدار و مشکلات آنان را بررسی کرد.
فرماندار بندرعباس در این دیدار گوش دادن به درد دلهای مردم را وظیفه مسئولان دانست و افزود: مسئولان وظیفه دارند در جهت رفع مشکلات و تحقق خواسته های مردم تلاش کنند و براین اساس مسئولان باید همواره در میان مردم حضور پیدا کرده و درد دلهای آنان را بشنوند.
وی با بیان اینکه ائمه معصوم (ع) نیز همواره در فرمایشات خود بر خدمت به مردم تاکید داشته اند، اظهار داشت: مسئولان باید صادقانه با مردم حرف بزنند و به وعده هایی که به مردم می دهند، عمل کنند.
مرادی در ادامه مردم محله نخل ناخدا را مردمی مومن و انقلابی دانست و عنوان کرد: مردم محله نخل ناخدا بندرعباس در راه دفاع از انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده اند و باید مشکلات این محله به طور خاصی مورد توجه قرار بگیرد.
فرماندار بندرعباس با تاکید بر توسعه اقدامات عمرانی و فرهنگی در محلات قدیمی بندرعباس، تصریح کرد: فرمانداری بندرعباس توسعه و آبادانی محلات قدیمی شهر بندرعباس را در دستور کار قرار داده و در این راستا برنامه هایی را برای ارائه خدمات شهری مناسب، ایجاد فضاهای فرهنگی و تفریحی و در مجموع بهبود وضعیت خدمات رسانی به این محلات را طراحی کرده ایم.
وی همچنین بر لزوم توجه به استعدادهای جوانان در محلات تاکید کرد و گفت: باید با توسعه امکانات فرهنگی و ورزشی در محلات قدیمی بندرعباس، استعدادهای جوانان در بخشهای مختلف را پرورش داده و از روی آوردن آنان به سمت کارهای نامناسب جلوگیری کنیم.
بر اساس این گزارش در ادامه این دیدار مشکلات مردم محله نخل ناخدا بندرعباس توسط فرماندار بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 568
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3485000
افراد آنلاین: 122فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir