Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:25

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


مرادی خبر داد: جریمه سنگین مسافربرهای شخصی غیرمجاز/تمدید زمان ثبت نام طرح ساماندهی ( )

فرماندار بندرعباس گفت: مسافربرهای شخصی غیرمجاز شهر بندرعباس با جرائم سنگینی مواجه خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی از تمدید مهلت ثبت نام طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی بندرعباس خبر داد و اظهار داشت: به علت استقبال بسیار خوب صورت گرفته از ثبت نام در طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی، مهلت ثبت نام این طرح به مدت یک هفته و تا 22 آبان ماه تمدید شد.
وی ادامه داد: این زمان دیگر قابل تمدید نیست و تمامی مسافربرهای شخصی که قصد حمل و نقل مسافر در سطح شهر و بیرون از شهر بندرعباس را دارند، باید در زمان مشخص شده برای ثبت نام به سازمانهای مربوط مراجعه کنند.
فرماندار بندرعباس در ادامه ضمن تشریح اهداف اجرای این طرح، عنوان کرد: یکی از اهداف اجرای این طرح ایجاد امنیت بیشتر برای مردم و جلوگیری از وقوع جرائمی همچون سرقت به عنف، سرقت اشیاء قیمتی و همچنین کلاه برداری توسط مسافربرهای شخصی است.
مرادی افزود: از این پس به خودروهای شخصی مجاز به حمل و نقل مسافر کد رسمی تعلق می گیرد و این کد بر روی خودروها نصب می شود و از مردم انتظار می رود که برای سفرهای درون و برون شهری خود از مسافربرهای مجاز دارای کد استفاده کنند.
وی همچنین از برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز خبر داد و تصریح کرد: خودروهای شخصی که در طرح ساماندهی مسافربرها ثبت نام نکرده و پس از زمان تعیین شده اقدام به حمل و نقل مسافر کنند در ابتدا جریمه سنگینی خواهند شد و در صورت تکرار کار خود، کارت سوخت خودروهای آنها باطل خواهد شد و در صورت استمرار این حرکت، خودرو به مدت سه ماه توقیف خواهد شد.
فرماندار بندرعباس خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات در برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز با هماهنگی دستگاه قضایی، پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری بندرعباس و دستگاههای مرتبط انجام می شود و لازم است تا مسافربرهای شخصی نسبت به ثبت نام در طرح ساماندهی توجه جدی داشته باشند.
مرادی در ادامه با اشاره به راحت بودن ثبت نام در طرح، بیان داشت: روند ثبت نام در طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی بسیار آسان است و مسافربرهای درون شهری برای ثبت نام باید به سازمان تاکسیرانی و مسافربرهای برون شهری به اداره کل حمل و نقل و پایانه ها مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: پس از ثبت نام مسیرهای مجاز حمل مسافر برای مسافربرهای شخصی مشخص می شود و مبلغ کرایه این مسافربرها نیز طبق مبالغ مصوب خواهد بود.

 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 456
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484888
افراد آنلاین: 49فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir