Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:26

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


موحدی نژاد : یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی , بحث تعلیم و تربیت اسلامی است . ( )

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی  , اسماعیل موحدی نژاد  به منظور بازدید از مدارس سطح بخش  به روستاهای  قلات بالا , قلات پایین , محمد آباد , کنارو , تازیان بالا عزیمت و در نشستی که با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس , رئیس شورای بخش مرکزی , دهیاران روستاها و مدیران مجتمع ها و آموزشگاه های  روستاهای مذکور برگزار گردید با بیان این که کمک به آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت وظیفه همه ما بوده، اظهار داشت: باید در جهت ارتقای کمیت و کیفیت برنامه‌های آموزشی تلاش کنیم.
وی افزود: باید تمام همت و تلاش خود را در جهت ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان این آینده‌سازان میهن اسلامی به کار گیریم. امیدواریم امسال نیز با تلاش و پشتکار دانش‌آموزان بتوانیم شاهد رشد و افزایش این موفقیت‌های دانش‌آموزان باشیم.
بخشدار مرکزی بیان داشت : بحث تعلیم و تربیت بسیار مهم است یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی , بحث تعلیم  و تربیت  اسلامی است . 
 موحدی نژاد تصریح نمود : معلمان در فرآیند یاددهی- یادگیری و ایجاد تفکر خلاق در دانش‌آموزان دارای نقش اساسی هستند. خلاقیت معلم، نگرش وی نسبت به خلاقیت، سبک تدریس، شیوه اداره کلاس و حتی شخصیت معلم در پرورش تفکر خلاق و ایجاد تفکر انتقادی نسبت به مسائل دانش‌آموزان تاثیر فراوانی دارد. در واقع موثرترین و کارسازترین مولفه نظام تعلیم و تربیت معلم است.
در ادامه آقای عید زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس از تشکیل جلسات متعدد جهت رفع مسائل و مشکلات در سطح روستاهای بخش مرکزی و هم چنین از همکاری دهیاران با مدیران مدارس تشکر و قدر دانی نموده و اظهار داشت : وضعیت سرانه در آموزش و پرورش وضعیت خوب و مناسبی ندارد . لذا نیاز است مدیران آموزشگاه ها و مجتمع ها با تدابیری  بتوانند مسائل و مشکلات خود را در سطح مدارس مرتفع نمایند.
وی اضافه نمود : ان شاالله در مسائل کلان از قبیل بازسازی , مقاوم سازی  و تجهیز مدارس آموزش و پرورش با جدیت  از سوی مسئولین  موضوع را پیگیری می نمایند  تا در آینده نزدیک شاهد رفع این مشکلات در سطح مدارس باشیم .
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 457
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484889
افراد آنلاین: 50فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir