Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:27

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاون فرماندار بندرعباس: بهسازی و حفاظت از اماکن تفریحی بندرعباس مورد توجه قرار گیرد ( )

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرعباس بر لزوم بهسازی و حفاظت از اماکن تفریحی شهر بندرعباس به خصوص پارکها و بوستانها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، محمد محسنی در جلسه ساماندهی بوستانها و اماکن تفریحی شهر بندرعباس بر لزوم نگه داری صحیح از بوستانها و پارکها تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به خنک شدن هوا در بندرعباس، استفاده از اماکن تفریحی و بوستانها افزایش خواهد یافت و بنابراین شهرداری باید نسبت به حفاظت و نگه داری از بوستانها توجه بسیار بیشتری داشته باشد.
وی با بیان اینکه شهرداری باید فضایی مناسب را در بوستانهای بندرعباس ایجاد کند، تصریح کرد: باید فضایی شاد و با نشاط در بوستانها ایجاد شود تا مردم به راحتی بتوانند در این اماکن به تفریح بپردازند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرعباس همچنین بر لزوم ایجاد امنیت در پارکها و بوستانها تاکید کرد و افزود: نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی نیز باید با کنترل وضعیت امنیت و ترافیک در اطراف بوستانها در راستای ایجاد فضایی امن در این اماکن حرکت کنند.
محسنی نگه داری از اماکن عمومی را بسیار مهمتر از راه اندازی چنین اماکنی دانست و بیان داشت: بهسازی و نگه داری از اماکن عمومی مسئله ای بسیار مهم است که در این راستا باید به حفاظت از بوستانها و پارکها توجه بسیار بیشتری صورت گیرد.
وی همچنین در بخش پایانی سخنان خود از مردم خواست تا با استفاده درست از اماکن عمومی به نهادهای مسئول در راستای نگه داری از این اماکن کمک کنند.

 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 458
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484890
افراد آنلاین: 51فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir