Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:27

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: اقدامات فرهنگی در بخش ورزش افزایش یابد ( )

فرماندار بندرعباس خواستار افزایش اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در جلسه شورای ورزش شهرستان بندرعباس توجه به مسئله ورزش با نگاه ایجاد سلامت و تندرستی را یکی از مسائل مهم جامعه دانست و عنوان کرد: زمانی که ورزش در جامعه ما همانند گذشته با ارزشهای اسلامی همراه شود ورزش ما هویت می یابد و در کنار ایجاد سلامت می تواند کمک به همنوع و جوانمردی را نیز در جامعه به همراه داشته باشد.
وی با تاکید بر لزوم تغییر نگاه در جامعه ورزش، اظهار داشت: در حال حاضر با وجود اینکه هزینه های فراوانی صرف ورزش می شود و سرانه و تجهیزات ورزشی نیز بسیار افزایش یافته است اما خروجی کار آن گونه که انتظار می رود نیست و هنوز فرهنگ درست ورزش در بخشهای همگانی و قهرمانی در جامعه نهادینه نشده است.
فرماندار بندرعباس در این راستا بر انجام اقدامات فرهنگی بیشتر در زمینه ورزش تاکید کرد و افزود: یکی از راههای مقابله با هجمه ها و تهدیداتی همچون مواد مخدر که امروز جوانان ما را تهدید می کند، تقویت بخش ورزش است و در این راستا باید علاوه بر مسئله سلامت و سرگرم کردن جوانان به اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش نیز توجه داشت.
مرادی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار مشارکت تمامی دستگاههای اجرای برای توسعه ورزش شد و خاطرنشان کرد: تمامی دستگاههای اجرایی در بخشهای مختلف از جمله تجهیزات و همچنین در بخش نرم افزاری می توانند به توسعه مقوله ورزش در جامعه کمک کنند و در این راستا لازم است تا دستگاههای اجرایی مشارکت لازم را داشته باشند.
وی تاکید کرد: تعامل دستگاههای اجرایی مختلف با مسئولان ورزش و طراحی برنامه ریزی های درست می تواند منجر به توسعه ورزش شهرستان بندرعباس و ایجاد ظرفیتهای بیشتر در این زمینه شود.


 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 459
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484891
افراد آنلاین: 50فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir