Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:28

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


مرادی: مردم در نظارت بر وضعیت بازار و قیمتها مشارکت کنند ( )

فرماندار بندرعباس خواستار مشارکت بیشتر مردم در نظارت بر وضعیت بازار و قیمتها شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان بندرعباس به مسئله اخلالگری برخی سودجویان در وضعیت بازار پرداخت و عنوان کرد: با وجود نظارت گسترده ای که بر وضعیت قیمت کالا و اجناس در شهرستان بندرعباس صورت گرفته اما هنوز عده ای سودجو در روند کار بازار اخلال ایجاد می کنند که باید با آنها مقابله شود.
وی در این راستا به لزوم اطلاع رسانی گسترده اشاره کرد و افزود: در راستای نظارت بهتر و بیشتر بر وضعیت قیمتها مردم نیز باید به عنوان یک بازوی نظارتی عمل کرده و گرانی های غیرمنطقی را به اطلاع نهادهای مسئول برسانند تا با اخلالگران در این زمینه برخورد شود.
فرماندار بندرعباس در ادامه افزایش خودسرانه قیمت برخی محصولات کشاورزی را غیرقابل قبول دانست و بیان داشت: متاسفانه میان قیمت محصولات خریداری شده از کشاورزان و قیمتی که کالا به دست مردم می رسد، تفاوت بسیار زیادی وجود دارد که باید با افرادی که در این میان به دنبال سودهای غیرقانونی هستند، برخورد لازم انجام شود.
مرادی خواستار برپایی غرفه های بیشتر عرضه مستقیم کالا در بندرعباس شد و گفت: با برپایی غرفه های عرضه مستقیم کالاهای کشاورزی در سطح شهر می توان با افزایش خودسرانه قیمتها در این بخش مقابله کرد و از سودجویی ها جلوگیری کرد.
وی در ادامه از تامین تمامی کالاهای مورد نیاز مردم در ماههای محرم و صفر خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن ماههای محرم و صفر تمامی کالاهای اساسی مردم در این ایام از جمله مرغ، گوشت، برنج، روغن و شکر در شهرستان بندرعباس تامین شده است و این کالاها به میزان کافی در بازار بندرعباس وجود دارند.

 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 460
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484892
افراد آنلاین: 50فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir