Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:30

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


مرادی: کارخانجات تولید آرد بندرعباس نیاز نانوایی های هرمزگان را تامین کنند ( )

فرماندار بندرعباس خواستار افزایش ظرفیت تولید و همچنین بهبود کیفیت تولید آرد در شهرستان بندرعباس شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی فرماندار بندرعباس از کارخانجات تولید آرد صدف، خاتم و آسیابان بندرعباس بازدید و از نزدیک روند تولید آرد و در کارخانجات آرد بندرعباس را بررسی کرد.
فرماندار بندرعباس در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته برای بهبود کیفیت آرد در شهرستان بندرعباس، عنوان کرد: نان غذای اصلی و بسیار مهم مردم است و با توجه به این مسئله، کارخانجات تولید آرد نیز باید در راستای بهبود کیفیت آرد خود برای تولید نان بهتر تلاش کنند.
وی ادامه داد: تلاشهای صورت گرفته برای بهبود وضعیت آرد در شهرستان بندرعباس قابل سپاس است اما باید به این مسئله توجه داشت که هنوز در این بحث به نقطه مطلوب نرسیده ایم و باید در راستای بهبود کیفیت آرد تلاشهای بیشتری انجام شود.
مرادی همچنین خواستار افزایش ظرفیتهای تولید آرد در شهرستان بندرعباس شد و افزود: کارخانه های تولید آرد شهرستان بندرعباس باید با افزایش ظرفیت تولید خود و همچنین بهبود کیفیت، تمامی نیازهای استان هرمزگان را رفع کرده و نانوایی ها را از تهیه آرد از کارخانجات آرد دیگر استانها بی نیاز کنند.
همچنین در ادامه مشکلات کارخانجات تولید آرد شهرستان بندرعباس توسط فرماندار بندرعباس بررسی و در راستای تامین نیازهای استان مقرر شد تا تولید آرد در کارخانه آسیابان طی یک ماه آینده از سر گرفته شود.

 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 463
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484895
افراد آنلاین: 51فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir